Trwa ładowanie...

Nowy trop ws. zaginięcie Iwony Wieczorek. Poszukiwania ciała

Policjanci wznowią w Gdańsku poszukiwania ciała Iwony Wieczorek, która zaginęła w lipcu 2010 r. We wtorek rano mają być sprawdzane tereny wyznaczone na podstawie nowej opinii biegłego. Śledczy nie ujawniają, o jakie miejsce chodzi.

Share
Nowy trop ws. zaginięcie Iwony Wieczorek. Poszukiwania ciała
Źródło: Materiały prasowe
d3fyn4k

Jak podaje RMF FM, przeszukiwany będzie obszar, który do tej pory nigdy nie był sprawdzany w związku ze sprawą zaginięcia Wieczorek. Policja wyjaśnia, że utrzymuje miejsce wtorkowych działań w tajemnicy, bo nie chce, żeby ktoś zakłócił poszukiwania. Radio Gdańsk wyjaśnia, że chodzi o kilka miejsc, a w ich przeszukiwaniu weźmie udział kilkudziesięciu mundurowych.

- Zostałam o tym uprzedzona, ale nic więcej na ten temat nie wiem - mówi "Faktowi" Iwona Kinda, matka zaginionej.

d3fyn4k

- Cały czas wierzę, że w końcu dowiem się, co się stało z moim dzieckiem. Idą kolejne święta... - dodaje.

Przypadek Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej tajemniczych spraw dotyczących zaginięć w ostatnich latach. Gdy w lipcu 2010 roku kobieta wyszła z klubu Dream Club w Gdańsku, pieszo ruszyła w stronę domu. Szła nadmorską promenadą w kierunku Brzeźna.

Miała na sobie dwubarwny strój, a w ręku trzymała buty i torebkę. Ślad po niej urywa się o godz. 4:12, gdy miejski monitoring zarejestrował, jak dziewczyna przechodziła w okolicy wejścia na plażę numer 63.

d3fyn4k

Mimo umorzenia postępowania policja i prokuratura nadal pracują nad sprawą - przypomina RMF FM. Pod koniec ubiegłego roku na nowo przeszukano m.in. tereny wzdłuż gdańskiej plaży.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie

d3fyn4k

Podziel się opinią

Share
d3fyn4k
d3fyn4k
Więcej tematów