Trwa ładowanie...
d10ko8k

Nowy trop ws. zaginięcie Iwony Wieczorek. Poszukiwania ciała

Policjanci wznowią w Gdańsku poszukiwania ciała Iwony Wieczorek, która zaginęła w lipcu 2010 r. We wtorek rano mają być sprawdzane tereny wyznaczone na podstawie nowej opinii biegłego. Śledczy nie ujawniają, o jakie miejsce chodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta zaginęła ponad osiem lat temu
Kobieta zaginęła ponad osiem lat temu (Materiały prasowe)
d10ko8k

Jak podaje RMF FM, przeszukiwany będzie obszar, który do tej pory nigdy nie był sprawdzany w związku ze sprawą zaginięcia Wieczorek. Policja wyjaśnia, że utrzymuje miejsce wtorkowych działań w tajemnicy, bo nie chce, żeby ktoś zakłócił poszukiwania. Radio Gdańsk wyjaśnia, że chodzi o kilka miejsc, a w ich przeszukiwaniu weźmie udział kilkudziesięciu mundurowych.

- Zostałam o tym uprzedzona, ale nic więcej na ten temat nie wiem - mówi "Faktowi" Iwona Kinda, matka zaginionej.

- Cały czas wierzę, że w końcu dowiem się, co się stało z moim dzieckiem. Idą kolejne święta... - dodaje.

d10ko8k

Przypadek Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej tajemniczych spraw dotyczących zaginięć w ostatnich latach. Gdy w lipcu 2010 roku kobieta wyszła z klubu Dream Club w Gdańsku, pieszo ruszyła w stronę domu. Szła nadmorską promenadą w kierunku Brzeźna.

Miała na sobie dwubarwny strój, a w ręku trzymała buty i torebkę. Ślad po niej urywa się o godz. 4:12, gdy miejski monitoring zarejestrował, jak dziewczyna przechodziła w okolicy wejścia na plażę numer 63.

Mimo umorzenia postępowania policja i prokuratura nadal pracują nad sprawą - przypomina RMF FM. Pod koniec ubiegłego roku na nowo przeszukano m.in. tereny wzdłuż gdańskiej plaży.

d10ko8k

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie

d10ko8k

Podziel się opinią

Share
d10ko8k
d10ko8k
Więcej tematów