Trwa ładowanie...

Nowy szokujący trop ws. zniknięcia małej Madeleine

Policja podejrzewa, że za zniknięciem dwa lata temu trzyletniej Madeleine McCann, mógł stać brytyjski pedofil mieszkający niedaleko miejsca zdarzenia – ujawnia serwis internetowy „Daily Mail”.

Share
Nowy szokujący trop ws. zniknięcia małej Madeleine
Źródło: www.findmadeleine.com
d18pysh

Mała Madeleine zniknęła 3 maja 2007 roku z ośrodka wypoczynkowego w portugalskiej miejscowości Praia da Luz. Jak się okazuje, godzinę jazdy od miejsca zdarzenia mieszkał były żołnierz Raymond Hewlett, pedofil poszukiwany w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Prywatni detektywi wynajęci przez rodziców Madeleine ustalili, że Hewlett miał mówić swoim znajomym o dziewczynce w taki sposób, jakby był zamieszany w jej zniknięcie lub wiedział, co się z nią stało. Pedofil opisywany jest przez detektywów jako „przebiegły” i „niebezpieczny dla dzieci”.

d18pysh

Hewlett już kilkakrotnie był na Wyspach sprawcą napaści na małe dziewczynki, za co przesiedział kilka lat w więzieniu. Podawał się za funkcjonariusza policji i próbował zdobywać zaufanie rodzin ofiar, żeby zbliżyć się do ich dzieci.

Rodzice Madeleine wciąż nie tracą nadziei na jej odnalezienie przy życiu. Raz po raz pojawiają się kolejne hipotezy, dotyczące zniknięcia córki państwa McCann. Za jakąkolwiek informację wyznaczona została nagroda wysokości ponad czterech milionów euro, jednak jak na razie wszelkie wysiłki trafiają w próżnię.

d18pysh

Podziel się opinią

Share
d18pysh
d18pysh
Więcej tematów