Trwa ładowanie...

Noworoczne orędzie PiS? "Czyta Andrzej Duda"

Prezydent Andrzej Duda w orędziu noworocznym zapewniał, że "obietnice złożone w trakcie kampanii prezydenckiej i parlamentarnej są i będą nadal sumiennie realizowane". Dużą część wystąpienia poświęcił też sukcesom rządu Prawa i Sprawiedliwości, co stało się tematem wielu krytycznych komentarzy w internecie.

Share
Noworoczne orędzie PiS? "Czyta Andrzej Duda"
Źródło: PAP, fot: Piotr Polak
d47zhi7

- W mijającym roku reformy przeprowadzone w wielu obszarach przyniosły lub przyniosą konkretne korzyści polskim rodzinom. Zobowiązania wyborcze, złożone w trakcie kampanii prezydenckiej i parlamentarnej, są i będą nadal sumiennie realizowane - zaczął swoje orędzie Andrzej Duda. Mówił o podwyższeniu minimalnego wynagrodzenia, o emeryturach czy o programie 500+.

Chwalił gabinet Beaty Szydło, ale nie zapomniał także o sobie. - Czy będzie to wielki koncern energetyczny, czy mała spółka produkująca gry komputerowe - polskie przedsiębiorstwa mogą liczyć na wsparcie prezydenta - zapewniał prezydent. Apelował również do Polaków "cywilizowany dialog" i nie dawali się ponieść "politycznym emocjom".

"Noworoczne Orędzie Jarosława Kaczyńskiego. Czyta Andrzej Duda.", "Za Gierka jeszcze nie żyłem,ale to coś w tym stylu chyba, nie?" - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Nie zabrakło oczywiście podziękowań od zwolenników PiS i Andrzeja Dudy.

oprac. A. Jastrzębski

d47zhi7

Podziel się opinią

Share
d47zhi7
d47zhi7
Więcej tematów