Trwa ładowanie...

Nowe sankcje na Rosję. Miedwiediew: musimy się mścić

W drugą rocznicę ataku na Ukrainę były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew podburza Rosjan przeciwko Zachodowi. Kpi z sankcji. "Przyzwyczailiśmy się do ich niekończących się ograniczeń i nauczyliśmy się z nimi żyć. Zostały podjęte przeciwko całej ludności Rosji" - napisał na Telegramie. "Musimy o tym pamiętać i mścić się na nich, gdzie to możliwe" - dodał.

Dmitrij MiedwiediewDmitrij MiedwiediewŹródło: East News, fot: FADEL SENNA
d3rkcwa
d3rkcwa

Uwaga! Wiele informacji traktujących o rzekomych atakach i agresji ze strony ukraińskiej oraz przebiegu wojny, które podają rosyjskie media i białoruskie media państwowe, prawdopodobnie nie jest prawdziwych. Takie doniesienia mogą być elementem wojny informacyjnej ze strony Federacji Rosyjskiej.

W drugą rocznicę rozpoczęcia rosyjskiej inwazji w Ukrainie, Dmitrij Miedwiediew opublikował obszerny, propagandowy wpis. Podburza w nim Rosjan przeciwko Zachodowi, ostentacyjne lekceważy sankcje nakładane na Rosję oraz grozi przeciwnikom Rosji.

Miedwiediew kpi z sankcji i podburza

"Przyzwyczailiśmy się do ich niekończących się ograniczeń i nauczyliśmy się z nimi żyć" - napisał na Telegramie o nowych sankcjach na Rosję Dmitrij Miedwiediew.

d3rkcwa

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jakie będą kolejne ruchy Putina? Eksperci wskazali. "On to wykorzysta"

"Jednak chcę dzisiaj zwrócić państwa uwagę na to, że zakazy te nie są już skierowane przeciwko władzom lub przedsiębiorstwom w kraju, jak lubi mówić nasz przeciwnik. Zostały podjęte przeciwko całej ludności Rosji. Na przykład zakaz systemu płatności Mir i ograniczenia działalności firm zajmujących się budownictwem mieszkaniowym w kraju" - dodał były prezydent i premier Rosji.

"Powód jest jasny – im gorzej dla obywateli Rosji, tym lepiej dla świata zachodniego. Niech wszyscy tam cierpią" - twierdził Miedwiediew.

"Musimy tylko o tym pamiętać i mścić się na nich, gdzie tylko to możliwe. Oni są naszymi wrogami. Stworzyć dla nich ewentualne trudności w gospodarce, wzbudzić niezadowolenie społeczne z powodu niekompetentnej polityki władz zachodnich, wypracować i promować rozwiązania międzynarodowe naruszające interesy świata zachodniego. Róbmy to stale, systematycznie i tak otwarcie, jak to możliwe" - stwierdził Miedwiediew podburzając Rosjan przeciwko Zachodowi.

d3rkcwa

"Na wojnie jest jak na wojnie. A w tej wojnie zwycięstwo będzie nasze!" - dodał Miedwiediew.

Źródło: Telegram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3rkcwa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3rkcwa
Więcej tematów