Trwa ładowanie...
d46ylwn

Nietypowa Pierwsza Dama. Kim jest Melania Trump? [WIDEO]

• Wygrana Donalda Trumpa oznacza, że Pierwszą Damą zostanie była modelka Melania Trump • Urodziła się jako Melanija Knavs w byłej Jugosławii i ma słoweńskie korzenie • To 3. żona prezydenta-elekta
Share
d46ylwn

Melania Trump urodziła się w byłej Jugosławii jako Melanija Knavs. 46-letnia była modelka pochodzi ze słoweńskiej Sevnicy. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat i dwa lata później podpisała kontrakt z mediolańską agencją modelingową. Zasłynęła między innymi odważną sesją zdjęciową dla popularnego męskiego magazynu "GQ".

 (fot. twitter.com)
Źródło: (fot. twitter.com)

Sukcesy odnosiła pod nazwiskiem Melania Knauss, a za prezydenta-elekta wyszła 22 stycznia 2005 roku, po 7 latach znajomości. Na weselu Trumpów bawili m. in. Bill i Hillary Clinton, kontrkandydatka Donalda w wyścigu o prezydencki fotel.

d46ylwn

W trakcie kampanii skandal wywołało jej przemówienie, które było oczywistym... plagiatem przemówienia obecnej Pierwszej Damy Michelle Obamy. Z polskiego punktu widzenia ciekawy może być fakt, że Melania przez 5 lat musiała regularnie ubiegać się o wizy pozwalające jej na pobyt w Stanach Zjednoczonych. Zieloną kartę zezwalającą na stały pobyt uzyskała w 2001 roku. To tym bardziej ciekawe, że jej mąż wielokrotnie stosował antyimigrancką retorykę.

d46ylwn

Podziel się opinią

Share
d46ylwn
d46ylwn
Więcej tematów