Trwa ładowanie...
d3ylc3d

Nietypowa akcja ratunkowa policji. Uwolnili dziecko z zamkniętego samochodu

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś w Nowym Mieście Lubawskim. Na numer alarmowy zadzwoniła młoda kobieta, prosząc o szybką pomoc. Jak tłumaczyła dyspozytorowi zdesperowana mama, kobieta zatrzasnęła swoje 5-miesięczne dziecko w samochodzie. Dzięki sprawnej interwencji policjantów i strażaków, dziecko zostało szybko uwolnione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa akcja ratunkowa policji. Uwolnili dziecko z zamkniętego samochodu
(Policja.pl)
d3ylc3d

Dzisiaj nad ranem, dyżurny jednostki policji przyjął zgłoszenie o dziecku, które zostało zatrzaśnięte w samochodzie osobowym. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci i strażacy. Okazało się bowiem, że 22-letnia kobieta przed wyjazdem z parkingu uruchomiła silnik w pojeździe, umieściła swoje 5-miesięczne dziecko w foteliku na tylnej kanapie, po czym zamknęła drzwi i chcąc wsiąść za kierownicę stwierdziła, że centralny zamek zablokował wszystkie drzwi.

Niestety młoda mama nie posiadała zapasowych kluczyków do samochodu. Policjanci wraz ze strażakami na miejscu postanowili z zachowaniem szczególnej ostrożności wybić tylną szybę, aby umożliwić wydostanie dziecka z pojazdu. Dzięki temu malec szybko wrócił do swojej mamy.

Policja apeluje także do wszystkich kierowców, aby nie pozostawiać pojazdu z włączonym silnikiem bez nadzoru. Ponadto przypomina, że oddalenie się kierującego od pojazdu gdy silnik jest w ruchu stanowi wykroczenie w ruchu drogowym.

d3ylc3d

Podziel się opinią

Share

d3ylc3d

d3ylc3d
Więcej tematów