Qaqwqwrqw

Niespodzianka dla Szydło w PE. Znów musiała chować flagę Unii?

Beata Szydło chowała flagę Unii Europejskiej - pod stół. W europarlamencie bowiem czekała na nią pewna niespodzianka. Jej sprawcą był europoseł Wiosny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło
Beata Szydło (East News)
Qaqwqwrqw

Ta sprawa jeszcze długo będzie się ciągnąć za Beatą Szydło. Pamiętacie historię z "wyprowadzaniem flag Unii Europejskiej" z jej gabinetu? Chodzi o wydarzenia z 2015 roku, gdy Beata Szydło obejmowała urząd Prezesa Rady Ministrów. Wówczas brak flagi UE na konferencji prasowej odnotowały również zagraniczne media.

Sama Szydło stanowczo zaprzeczała. - To jest kłamstwo wierutne. Napisałam na Twitterze w odpowiedzi do polityków Platformy Obywatelskiej, że jeżeli będą rozpowszechniać takie kłamstwo, to w trybie wyborczym będą mnie musieli przeprosić. Dlatego, że flagi europejskie cały czas są w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i również były w moim gabinecie. Nikt flag europejskich nie wyprowadzał - mówiła.

Sprawa jednak została zapamiętana i teraz, gdy Beata Szydło zasiadła w Parlamencie Europejskim, wróciła. A to za sprawą Łukasza Kohuta, który również jest europosłem. Wrzucił on do sieci filmik, na którym widać, jak zakrada się do miejsca Szydło na sali plenarnej i zostawia na jej blacie flagę UE. "Prezent dla Pani Premier Beaty Szydło. Cieszę się, że wspólnie będziemy pracować dla Zjednoczonej Europy" - napisał.

Qaqwqwrqw

Dzień później na jego profilu na Twitterze pojawia się kolejny wpis. Tym razem Kohut poinformował, że była premier flagę schowała. "Pani Premier Beata Szydło chowa flagę EU, mój prezent z wczoraj - pod stół w Parlamencie Europejskim. Polska sercem Europy?" - komentuje.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: "Bardzo ważne" stanowisko dla Szydło w PE. Komentarz Jacka Sasina

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Śmierć 9-miesięcznej Blanki z Olecka. Ziobro mówi o „bezwzględnym dożywociu”

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw