Trwa ładowanie...
Agnieszka Niesłuchowska
19-12-2006 12:57

Niesiołowski dla WP: Marcinkiewicz płaci za lojalność

To, że Marcinkiewicz nie chce wejść do rządu, nie jest sprawą jego ambicji, ale karą za lojalność wobec Jarosława Kaczyńskiego – mówił reporterce Wirtualnej Polski Stefan Niesiołowski, senator PO. Milczał, kiedy go nieelegancko pozbawiano urzędu premiera i wypuszczono na stanowisko prezydenta Warszawy. Był cierpliwy, choć widać było, że jego policzki są coraz bardziej stężałe, a bruzdy na twarzy głębsze. Teraz granica arogancji i bezczelności premiera została przekroczona i Marcinkiewicz powiedział mu „dziękuję” - stwierdził Niesiołowski.

Niesiołowski dla WP: Marcinkiewicz płaci za lojalnośćŹródło: WP.PL
d3ftcm0
d3ftcm0

Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w Radiu Zet, że nie przejdzie do PO, bo – jak ocenił – „są za słabi”. Niesiołowski był zdziwiony tą opinią. Nie jest dla mnie jasne, co by musiała zrobić Platforma, żeby pan Marcinkiewicz do niej wstąpił. W jego słowach jest coś niesympatycznego, ale także coś interesującego. Z tej wypowiedzi wynika sugestia, że jeśli Platforma będzie silniejsza to do niej wstąpi, a to z kolei ciekawa deklaracja poważnego i jednego z najpopularniejszych polityków PiS-u - mówił senator.

Niesiołowski pytany o to, czy spółka byłaby dobrym miejscem dla Kazimierza Marcinkiewicza odpowiedział, że nie. On jest politykiem, więc nie powinien odchodzić gdzieś do biznesu - podsumował senator.

Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska

d3ftcm0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ftcm0
Więcej tematów