Trwa ładowanie...
d3lx7tv

Tomasz Grodzki kontra dziennikarz TVP Info. Nieoczekiwany zwrot na konferencji prasowej

Tomasz Grodzki i jego zwolennicy mówią o "nagonce" TVP Info na jego osobę. Jeden z dziennikarzy stacji przyszedł na konferencję marszałka Senatu i prowokował polityka. Ten w oryginalny sposób mu odpowiedział.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Grodzki odpowiadając dziennikarzowi TVP Info, nie pozwolił sobie przerwać
Tomasz Grodzki odpowiadając dziennikarzowi TVP Info, nie pozwolił sobie przerwać (Forum)
d3lx7tv

Tomasz Grodzki zwołał konferencję prasową, na której mówił o tym, czego będzie dotyczyło posiedzenie Senatu. Komentował też sprawę dyskusji o zmianach w wymiarze sprawiedliwości. Pytanie "z innej beczki" zadał mu dziennikarz TVP Info Miłosz Kłeczek.

Zapytał o to, jak czuje się Małgorzata Daszczyk, która została uderzona kamerą TVP Info. Nie obyło się też bez pytań o rzekome przyjmowanie łapówek przez marszałka Senatu.

Grodzki w odpowiedzi zwrócił się do dziennikarza, by ten wyobraził sobie, że operator kamery TVN-u uderza Elżbietę Witek. - Grzalibyście to przez miesiąc - podkreślił. Dodał, że oczekuje od Kłeczka przeprosin.

d3lx7tv

Zobacz też: Tomasz Grodzki pod ostrzałem. Riposta o Jarosławie Kaczyńskim

Tomasz Grodzki nie dał sobie przerwać. "Teraz ja mówię"

- Jeśli w "Wiadomościach" wmawiacie, że to pani Daszczyk zaatakowała operatora kamery, a teraz pan przeprasza, to dżentelmenem pan nie jest - podkreślił Grodzki. Zaznaczył, że to, co wydarzyło się przed Senatem to był przypadek. - Nikt nie mówi, że to celowe - stwierdził.

    East News
(East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski)

Marszałek Senatu zwrócił też uwagę, że "uderzenie kilkunastokilogramowym taranem, jakim jest kamera, w głowę kobiety, mogło skończyć się znacznie gorzej niż wstrząśnieniem mózgu.

d3lx7tv

Choć powiedział, że nie będzie dyskutować z Kłeczkiem, dopóki ten nie przeprosi, na tym nie poprzestał. Odnosząc się do informacji, że oskarża go "świadek z zaświatów", zażartował. Mówił o epizodzie z Ghostbusters, w którym znaleziono zeszyt, w którym dziewczynka napisała, że pięcioletni Tomasz Grodzki wyrwał jej zęba mlecznego, a on jej nie dał faktury.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lx7tv

Podziel się opinią

Share
d3lx7tv
d3lx7tv
Więcej tematów