Trwa ładowanie...

Niemiecki policjant zatrzymany w Polsce. Jest komisarzem policji, chciał umówić się z 14-latką na seks

"Szukam na 2-4 spotkania na miesiąc i za każde 600-800 zł dla ciebie. Zainteresowana?" - tak niemiecki policjant kusił 14-latkę w internecie. Michael S. zamieścił ogłoszenie, że oferuje pieniądze za seks. Ten anons od razu zawrócił uwagę Krzysztofa Dymkowskiego, znanego w Polsce jako "łowca pedofilii". Komisarz wpadł w zasadzkę. Dalsza cześć korespondencji nie nadaje się jednak do publikacji.
Share
Wrocławska policja zatrzymała podejrzanego
Wrocławska policja zatrzymała podejrzanegoŹródło: WP.PL, Fot: WP.PL
d217rww

Sprawę złapania pedofila opisuje "Fakt". Dziennik ustalił, że oficer niemieckiej policji pracował w Gorlitz, tuż przy granicy polsko-niemieckiej. W styczniu 2016 roku dał ogłoszenie, że szuka młodej kobiety i oferuje pieniądze. To zwróciło uwagę Krzysztofa Dymkowskiego.

-"Pisałem z nim przez kilka dni, podając się za nastolatkę. Gdy okazało się, że ma ohydne zamiary, powiadomiłem o wszystkim policje polska i niemiecką - mówi "Faktowi". Ale okazało się, że Michael S. zorientował się, że coś się święci. Wycofał się i zniknął. Ale tylko na chwilę.

d217rww

Znów zamieścił ogłoszenie, ale tym razem rozmawiała z nim współpracownica "łowcy pedofilów". Podała się za Kasię. "Proponował obrzydliwe rzeczy, choć doskonale wiedział, że umawia się z 14-latką - zdradza Dymkowski.

Część korespondencji nie nadaje się do publikacji. Drastyczne słowa

Szokuje korespondencja komisarza z "Kasia". Oto fragmenty. "Witaj Kaśka. Jestem 43-letni Niemiec ze Zgorzelca. Mam 190 cm, szczupły, dobrze utrzymany, z manierami, brązowe oczy i brązowe włosy. Mogę mówić po polsku :) mam własne lokum na spotkania i jestem mobilny / Hotel. Szukam na 2-4 spotkania na miesiąc i za każde 600-800 zł dla ciebie. Zainteresowana?" - oto cześć rozmowy.

Dalsza rozmowa nie nadaje się do publikacji ze względu na drastyczne treści.

Do akcji wkroczył policja. Po tym, jak Michael S. umówił się na spotkanie w hotelu we Wrocławiu, do jego pokoju zapukali funkcjonariusze. Został zatrzymany i usłyszał zarzut nakłaniania osoby małoletniej do kontaktów seksualnych. 11 stycznia rozpocznie sie jego proces. grozi mu 2 lata więzienia.

d217rww

Podziel się opinią

Share
d217rww
d217rww
Więcej tematów