Trwa ładowanie...
ddzf3rg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nie bronił Lecha Kaczyńskiego, więc dostał zakaz?

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że Ryszard Bender nie będzie kandydatem tej partii do senatu. Nie odpowiedział jednak, czy ma to związek z udziałem Bendera w marcowym zjeździe polonijnej organizacji USOPAŁ w Urugwaju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie bronił Lecha Kaczyńskiego, więc dostał zakaz?
(PAP)
ddzf3rg

- Ja nie chcę wdawać się w szczegóły. To jest decyzja partii. Rzeczywiście pan prof. Bender nie będzie kandydatem, z tego okręgu, gdzie miał być kandydatem. A co do przyczyn nie będę się w tej chwili wypowiadał - powiedział Kaczyński.

Prezes PiS nie odpowiedział na pytanie, czy decyzja ma związek z udziałem Bendera w marcowym zjeździe polonijnej organizacji USOPAŁ, na którym - jak relacjonowali dziennikarze - wysłuchano antysemickiej przemowy Kazimierza Świtonia, obrażającego również prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński nie odniósł się także do pytania o innych parlamentarzystów PiS, którzy uczestniczyli w tym zjeździe - Zbigniewa Cichonia, Waldemara Kraski i Czesława Ryszki.

Przeczytaj też: Referendum razem z wyborami - sami wybierzemy czy chcemy aborcji i eutanazji?

ddzf3rg

Podziel się opinią

Share

ddzf3rg

ddzf3rg
Więcej tematów