Trwa ładowanie...
d1rul1s
"Newsroom". Program specjalny WP

"Newsroom". Program specjalny WP

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Mateusz Ratajczak. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1rul1s

Wszystko wygląda na to, że spór w Zjednoczonej Prawicy ma się ku końcowi. Z przekazów, które płyną od polityków Solidarnej Polski oraz Prawa i Sprawiedliwości wynika, że Zbigniew Ziobro i Jarosław Kaczyński znaleźli wreszcie nić porozumienia.

Coraz częściej do opinii publicznej docierają informacje o powrocie Jarosława Kaczyńskiego do ław rządowych. Prezes PiS miałby objąć stanowisko wicepremiera oraz koordynatora ds. bezpieczeństwa. Oznaczałoby to, że sprawowałby on nadzór nad resortami sprawiedliwości, obrony narodowej oraz spraw wewnętrznych i administracji

d1rul1s

Gorąco jest także na Białorusi, gdzie wciąż dochodzi o brutalnych zatrzymań. Protesty przeciwko reżimowi Łukaszenki trwają od początku sierpnia, gdy ogłoszono wyniki wyborów prezydenckich, według których Aleksander Łukaszenka ponownie został wybrany głową państwa.

O polityce, ale także o niebezpieczeństwach związanych z nabierającą na sile epidemią koronawirusa w programie WP "Newsroom" z naszymi gośćmi rozmawiał będzie Mateusz Ratajczak. Program rozpocznie się o godzinie 13:55.

Wśród rozmówców zobaczymy: Radosława Fogla (PiS), Zmiciera Mickiewicza - reportera TV Biełsat w Mińsku, prof. ks. Alfreda Wierzbickiego - wykładowcę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz prof. Jarosława Pinkasa - szefa GiS.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d1rul1s

Podziel się opinią

Share
d1rul1s
d1rul1s
Więcej tematów