Trwa ładowanie...

Nergal znów wywołał skandal. Dominik Tarczyński: składam zawiadomienie do prokuratury

Lider grupy Behemot znów może mieć problemy. Zamieszczony przez niego w sieci filmik wywołał kolejny skandal. Zdaniem Dominika Tarczyńskiego muzyk "przekroczył granicę". Poseł PiS już zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury.
Share
Adam Nergal Darski znów wzbudził kontrowersje
Adam Nergal Darski znów wzbudził kontrowersjeŹródło: ONS.pl
d285uju

O co chodzi? Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań Adam Nergal Darski opublikował na swoim profilu na Facebooku życzenia z okazji Dnia Kobiet. Dołączył do nich wideo, na którym śpiewa dziecięcą piosenkę "Marcowy kwiatek". W takt muzyki Nergal porusza trzymaną w dłoni figurką czarnego penisa z przymocowanym do niego wizerunkiem ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa.

Nagranie, w ciągu zaledwie 8 godzin, obejrzało ponad 180 tysięcy internautów. Jest gorąco komentowane w sieci. Jednym się podoba, inni uważają, że to skandal i obraza uczuć religijnych.

d285uju

Głos w tej sprawie postanowił zabrać także poseł PiS Dominik Tarczyński. "Pomogłem Decapitated wyjść z więzienia, bo byli niewinni. Pomogę Nergalowi pójść do więzienia, bo jest żałosnym zerem które łamie prawo. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę. Jutro składam zawiadomienie do prokuratury" - zapowiedział poseł.

Zainteresowanie wpisem na swoim koncie skomentował też Adam Darski. Przyznał, że nie spodziewał się, aż takiego zainteresowania swoim klipem. " Jezus, zgodnie z waszymi doktrynami, drodzy katolicy, jest symbolem miłości. Penis zawsze był symbolem miłości i pasji. Połączenie obu stanowi przytłaczającą dawkę miłości" - tłumaczy muzyk i zwraca uwagę, że nie wszyscy "potrafią sobie z tym poradzić".

"Jeśli uważasz to za obraźliwe, przestań śledzić moje profile" - zwrócił się do tych, których wideo oburzyło.

d285uju

Podziel się opinią

Share
d285uju
d285uju
Więcej tematów