Trwa ładowanie...
dri1xjs

"Nawijak" w Klubie Komediowym. Opowiedz anegdotę i zgarnij nagrodę!

12 listopada w Klubie Komediowym przy ul. Nowowiejskiej 1 odbędzie się kolejny "Nawijak". Impreza odbywa się od kilku lat w Komediowym, przyciągając swoją biesiadną formą wielu gości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nawijak" w Klubie Komediowym. Opowiedz anegdotę i zgarnij nagrodę!
(WawaLove.pl)
dri1xjs

- Anegdota i wódka od zawsze się siebie trzymają, dobrze sobie robią i nawet bez siebie żyć nie mogą. Zapraszamy więc na wieczór opowiadania z wątkiem gastronomicznym w tle - zachęcają organizatorzy.

Na czym polega Nawijak? Każdy uczestnik imprezy może opowiedzieć wszystkim krótką, śmieszną historię, za którą zostanie nagrodzony. W zależności od tego jak anegdota spodobała się słuchaczom, mogą oni wybrać dla Ciebie nagrodę. Najlepsi zdobywają w ten sposób kieliszek zimnej wódki, słabsi ciepłej, a najsłabsi napój bezalkoholowy. Na anegdoty głosuje się poprzez uniesienie w górę lub w dół kciuka. - Podkreślam, że to nie jest w żaden sposób oceniające - żartuje Michał Sufin, pomysłodawca i organizator imprezy.

W trakcie trwającej ok. 3 h biesiady można usłyszeć naprawdę wiele zabawnych historii. Nie ma tam żadnej sceny, żadnych reflektorów więc atmosfera jest bardzo kameralna. Przez te klika lat impreza urosła do miana legendarnej okazji do spotkania, opowiadania i wspólnego spędzania czasu.

Nawijak w Klubie Komediowym
12 listopada, godz. 20.00
ul. Nowowiejska 1
Wstęp wolny!

dri1xjs

Podziel się opinią

Share

dri1xjs

dri1xjs
Więcej tematów