Trwa ładowanie...

Nauczyciel uderzył ucznia podczas lekcji. Jest nagranie

Do zdarzenia doszło 11 września w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Sytuację zarejestrował inny uczeń. Na filmie widać, jak nauczyciel policzkuje jednego z chłopców na oczach całej klasy.

Share
Nauczyciel uderzył ucznia podczas lekcji. Jest nagranie
Źródło: Youtube.com
d46oze7

Nagranie jest krótkie i słabej jakości, jednak widać na nim, jak nauczyciel wstaje z krzesła i zbliża się do grupy. Mówi przy tym: "proszę państwa, uwaga, bo zrobię wam tresurę. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię?"

Podczas gdy pedagog upomina klasę, słychać jak jeden z uczniów pyta drugiego, czy ma długopis. W tym momencie nauczyciel traci kontrolę nad sobą i podchodzi do nastolatka. - Nie rozumiesz tego? - pyta, a następnie wymierza mu cios w twarz. Zdezorientowany uczeń pyta go "o co chodzi?", na co wściekły mężczyzna odpowiada "jak ci poprawię, to k... spadniesz".

Zajściem zainteresował się starosta powiatu głogowskiego Jarosław Dudkowiak. - Sprawa trafiła do rzecznika dyscyplinarnego. Mam nadzieję, że zostanie wyjaśnione, dlaczego nauczyciel tak postąpił. Moim zdaniem nie powinien już uczyć w żadnej szkole, przynajmniej głogowskiej - powiedział dziennikarzom.

d46oze7

Źródło: nasz-glogow.pl

Zobacz także: Tragedia w Szaflarach. Zobacz jak wyglądał eksperyment procesowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46oze7

Podziel się opinią

Share
d46oze7
d46oze7
Więcej tematów