Trwa ładowanie...
dfeg8cp
15-07-2015 17:21

Napad z nożem w ręku w Cieszynie. Sprawca chciał okraść szalet

Na wniosek cieszyńskich śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował 33-letniego mężczyznę, który napadł z nożem w ręku na kobietę pracującą w toalecie publicznej. Napastnik usiłował ukraść niespełna 50 zł. Grozi mu teraz nawet do 12 lat więzienia.

Share
dfeg8cp

W poniedziałek ok. 12.30 do dyżurnego cieszyńskiej komendy zadzwoniła kobieta pracująca szalecie na Placu Hajduka w Cieszynie. Powiadomiła, że w rejonie dawnego dworca kolejowego leży mężczyzna, który może potrzebować pomocy. Kiedy kobieta zakończyła rozmowę do toalety wtargnął mężczyzna, do którego wezwała policję. Mężczyzna wyciągnął z kieszeni nóż i zażądał wydania pieniędzy.

Na szczęście, chwilę później do szaletu wszedł klient. Kobieta wykorzystała chwilę nieuwagi napastnika i uciekła. Po chwili nadjechali policjanci, którzy zatrzymali agresora.

33-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania, trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że był pijany - miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Był on już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Grozi mu więc nawet do 12 lat więzienia.

dfeg8cp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfeg8cp
dfeg8cp
Więcej tematów