Trwa ładowanie...
d2d1yj0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Napad rabunkowy na konwój z saudyjskim księciem

Uzbrojeni ludzie napadli w Paryżu na konwój wiozący na lotnisko saudyjskiego księcia; łupem napastników padło 250 tys. euro - przekazało źródło we francuskiej policji. Bandyci zabrali także ważne dokumenty; nikt nie ucierpiał w trakcie napadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Napad rabunkowy na konwój z saudyjskim księciem
(AFP, Fot: Philippe Huguen)
d2d1yj0

Konwój złożony z kilku samochodów jechał w niedzielę wieczorem z ambasady Arabii Saudyjskiej na lotnisko Le Bourget na północy Paryża. Około godz. 21 kolumna została zaatakowana przez napastników uzbrojonych w kałasznikowy. Po zrabowaniu pieniędzy i dokumentów bandyci uciekli.

Źródło w policji, cytowane przez AFP, wskazało, że napastnicy "wyraźnie mieli informacje" na temat konwoju.

Nikt na razie nie został zatrzymany.

d2d1yj0

Podziel się opinią

Share

d2d1yj0

d2d1yj0
Więcej tematów