Trwa ładowanie...
bielsko-biała

Napad na kobietę w Bielsku-Białej. Policja opublikowała rysopis mężczyzny

Trwają poszukiwania sprawcy napaści w Bielsku-Białej. Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, który miał zaatakować kobietę i ją molestować.

Share
Napad na kobietę w Bielsku-Białej. Policja opublikowała rysopis mężczyzny
Źródło: Policja
d2z222o

Policjanci z Bielska-Białej poszukują sprawcy napaści na kobietę. Jak czytamy w komunikacie policji, podejrzewany mężczyzna podszedł do spacerującej bielską ulicą Rejtana kobiety od tyłu i wykorzystując siłę fizyczną, dotykał ją w miejsca intymne. Gdy udało jej się uwolnić, mężczyzna uciekł.

Do zdarzenia doszło 15 lutego. Do tej pory nie udało się go schwytać, dlatego policja zdecydowała się na opublikowanie portretu pamięciowego sprawcy oraz jego wizerunku utrwalonego przez monitoring miejski.

Napadnięta kobieta nie doznała obrażeń ciała. Sprawca, dopuszczając się na niej tej czynności miał założoną czapkę, którą po zdarzeniu zdjął i naciągnął kaptur, aby uniemożliwić swoją identyfikację. Przed i po zdarzeniu poruszał się w obrębie ulicy Rejtana i sąsiednich ulic.

d2z222o

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 30 - 40 lat, ok. 180 cm wzrostu, szczupła twarz, schludnie ubrany. Kurtka granatowa, jasny plecak, czapka tzw. uszatka obszyta futrem.

Policja
Źródło: Policja
Policja
Źródło: Policja

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 4 800 200, 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55, 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl.

d2z222o

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

d2z222o

Podziel się opinią

Share
d2z222o
d2z222o
Więcej tematów