ycipk-1d0ypr

Największy smog na Śląsku i w Małopolsce. Najlepiej na Wybrzeżu.

Dziś najlepsza jakość powietrza jest na Wybrzeżu oraz na Dolnym Śląsku. Najgorzej oddycha się na Górnym Śląsku oraz w Małopolsce, gdzie zanieczyszczenie wielokrotnie przekroczyło dopuszczalne normy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na południu Polski smog osiągnął stany alarmowe
Na południu Polski smog osiągnął stany alarmowe (East News, Fot: Beata Zawrzel/REPORTER)
ycipk-1d0ypr

Najgorzej jest dzisiaj na Górnym Śląsku. W Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Siemianowicach Śląskich oraz Mysłowicach zanieczyszczenie powietrza przekracza dziś wielokrotnie dopuszczalne normy, osiągając najwyższy poziom, kiedy mieszkańcom nie zaleca się wychodzić z domu.

airly.eu
Podziel się

Najlepiej oddycha się w czwartek mieszkańcom Trójmiasta oraz Wybrzeża (Słupsk, Koszalin). Na smog nie mogą także narzekać mieszkańcy południowo-zachodniej Polski (Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych). Bez Wrocławia i jego okolic, gdzie poziom zamieszczyczenia osiąga stan niski i średni.

ycipk-1d0ypr
airly.eu
Podziel się

W Krakowie poziom zanieszczenia jest dzisiaj wysoki. Podobnie jest w Częstochowie i Nowym Sączu. Wiele czujników w centrum stolicy Małopolski pokazuje przekroczenie poziomu pyłów na poziomie ok. 600 proc.

W samej Warszawie poziom smogu jest dzisiaj średni, ale w ościennych miejscowościach, takich jak Pruszków i Piastów - wysoki.

airly.eu
Podziel się
ycipk-1d0ypr

Źródło: airly.eu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1d0ypr

ycipk-1d0ypr
ycipk-1d0ypr