Trwa ładowanie...
d21fjly

Mrożąca krew w żyłach historia na papierze toaletowym

Japończyk Koji Suzuki, autor takich hitowych horrorów jak opowieść o zabójczej kasecie wideo "The Ring" czy "Dark Water" postanowił wydać swoją najnowszą powieść na... papierze toaletowym - podaje "The Daily Telegraph".
Share
d21fjly

Książka składająca się z dziewięciu rozdziałów i zatytułowana "Drop" to historia złego ducha zamieszkującego publiczną toaletę.

Opowieść wyśmiewa japońskie przesądy, według których duchy przeważnie zamieszkują małe pokoiki w odległych częściach domów. Japońscy rodzice nadal straszą swoje nieposłuszne dzieci, że gdy będą się źle zachowywać, czarna owłosiona ręka wciągnie je w ciemność.

Wydawnictwo, które wyda książkę Suzuki'ego już wcześniej wykorzystywało papier toaletowy to drukowania informacji np. o tym, jak zachowywać się w czasie trzęsienia ziemi czy innych klęsk żywiołowych.

Najnowszy horror będzie wydrukowany na niebieskim papierze, rozdzielanym wzorem przypominającym krople krwi. Historia ma powtarzać się co 86 centymetrów. Rolka będzie kosztować 210 jenów (ok. 7 zł)

d21fjly

Podziel się opinią

Share
d21fjly
d21fjly
Więcej tematów