Trwa ładowanie...
dzmwji7

Molestowanie w KOD? Tak - wg jego byłej koordynatorki Anny Grzybowskiej

Zła passa KOD trwa. Na jaw wychodzi kolejna afera? Anka Grzybowska, była koordynatorka Komitetu Obrony Demokracji, poinformowała, że w Komitecie doszło do molestowania seksualnego. Mieli o nim wiedzieć członkowie zarządu stowarzyszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Molestowanie w KOD? Tak - wg jego byłej koordynatorki Anny Grzybowskiej
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dzmwji7

O sprawie Grzybowska poinformowała na swoim facebookowym profilu. Na podstawie wpisu widać, że stanęła w obronie ofiary molestowania. - Nie dam robić z dziewczyny wariatki. Nie po tym, co ona przeżyła - podkreśliła. Jak zaznaczyła była koordynatorka KOD, sprawa nie zostanie przez nią zapomniana.

- Dysponuje taką ilością priwów i zdjęć, że tego nie odpuszczę - napisała. Dodała też, że część dowodów przekazała Elżbiecie Pytlarz, która na stronie KOD widnieje obecnie jako członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji. Grzybowska w poście prosi ją, by przyjrzała się sprawie.

- Obie jesteśmy kobietami i obie wiemy, co to znaczy. Jeśli nie zajmie się tym Ela, zajmę się tym ja - tłumaczyła Grzybowska.

Jej zdaniem zarząd Komitetu wiedział o sprawie i mimo tego nie podjął żadnych działań. - Wszyscy uznali to za normę - zwróciła uwagę Grzybowska.

dzmwji7

- W zarządzie byli wtedy między innymi Magda Filiks, Piotr Chabora, Krzysztof Król, Radek Szumełda, Jarek Marciniak i, rzecz jasna, Mateusz Kijowski - wyliczyła. Do tych osób skierowała ostatnie słowo swojego wpisu: "Gratuluję".

Co na to internauci?

Użytkownicy Facebooka odnieśli się do wpisu Grzybowskiej. Brakuje jednak komentarzy wyraźnie pozytywnych. W zamian za to znajdziemy opinie osób, które zarzucają byłej koordynatorce KOD niedopowiedzienie. - Wiem, ale nie powiem - zasugerował jeden z internautów.

Jak zwrócił uwagę inny użytkownik, zdarzały się sytuacje, że ludzie manipulowali sprawą, która ostatecznie nie okazała się prawdą. Na ten komentarz odpowiedziała Grzybowska. - Tu tak nie jest. To jest horror, zakończony psychiatrykiem. Nie daruję - napisała.

dzmwji7

Afera goni aferę

O Komitecie Obrony Demokracji było głośno nie tylko ze wzglęgu na jego działaność, ale również ze względu na osobę lidera organizacji. Do opinii publicznej dotarły informacje, że Mateusz Kijowski nie płaci alimetnów. Pisaliśmy o tej sprawie, ujawniliśmy też dowody na to, że Kijowski nie przekazuje pieniędzy swoim dzieciom.

Burza po publikacji WP o alimentach Kijowskiego. Głos zabrał lider KOD-u. Ujawniamy nowe dowody
Mateusz Kijowski wciąż nie płaci alimentów. Ma już ponad 220 tys. długu

To nie wszystko. Kijowski "zasłynął" również z tzw. afery fakturowej.

Mateusz Kijowski wystawił dwie dodatkowe faktury? Mamy oświadczenie skarbnika zarządu
Kijowski w oświadczeniu: jak ktoś chce coś ukraść, to nie wystawia faktury

Źródło: Facebook/WP

dzmwji7

Podziel się opinią

Share
dzmwji7
dzmwji7
Więcej tematów