Trwa ładowanie...

Molestowanie to nowa obsesja? Tygodnik zarzuca lewicy, że wpadła w amok

W najnowszym numerze tygodnika "Do Rzeczy" pojawił się artykuł komentujący akcję #MeToo. Zdaniem prawicowych dziennikarzy może ona doprowadzić do kuriozalnych sytuacji w relacjach międzyludzkich. Z kolei tygodnik "Wprost" umieścił na okładce zdjęcie Anji Rubik - inicjatorki kampanii #sexedpl, która zajmuje się propagowaniem niezbędnej wiedzy na temat seksu.

Molestowanie to nowa obsesja? Tygodnik zarzuca lewicy, że wpadła w amokŹródło: Twitter? Do Rzeczy
d21e8nf
d21e8nf

"Akcja #MeToo miała położyć kres niecnym praktykom wobec kobiet. Tymczasem skończyć się może tym, że przed zaproszeniem koleżanki na kawę trzeba będzie podpisać szczegółową umowę. Jesteśmy właśnie świadkami kolejnej fali lewackiej paranoi" – pisze Łukasz Warzecha w artykule „Samiec twój wróg” na łamach "Do Rzeczy".

Magazyn "Wprost" również poświęcił okładkowy temat zagadnieniom związanym z cielesnością i seksem, ale z zupełnie innej perspektywy. Magazyn przybliża czytelnikom cel kampanii #sexedpl. "Seks bez wstydu. Szkoła nie potrafi, w domu to temat tabu, a Polacy zasługują na radość z życia erotycznego". Również "Newsweek" w tym tygodniu skupił się na temacie seksu. Dziennikarze tygodnika sprawdzili jak wygląda randowanie żonatych Polaków na portalach społecznościowych.

Z kolei na okładce "Sieci" znalazł się wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Polityk został podpisany jako pogromca złodziejskiej reprywatyzacji, a w wywiadzie opowiedział o swojej młodości, gdy mieszkał w blokowisku, miłości i Warszawie.

d21e8nf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21e8nf
Więcej tematów