Trwa ładowanie...
djijw2g

Młodzieżówka PiS: "wypierzemy posłom kasę"

(PAP/Radek Pietruszka)
Pucu, pucu, chlastu, chlastu, nie mam rączek jedenastu, lecz wypiorę posłom kasę, o czym powiadamiam prasę - skandowali uczestnicy piątkowej pikiety przed Sejmem, zorganizowanej przez młodzieżówkę Prawa i Sprawiedliwości.

djijw2g
djijw2g

Okazją do pikiety było planowane na piątek głosowanie poprawek Senatu, zakładających jawność oświadczeń majątkowych.

Ubrana w żółte koszulki z napisami "Prawo i Sprawiedliwość" grupa trzymała transparenty z napisami Obywatelu pośle, pierz pieniądze u nas, a nie w Sejmie, Polityka to nie biznes. Pikietujący mieli też ze sobą pralkę "Franię", przez którą przepuszczana była tektura z odbitkami starych banknotów 50 zł (z wizerunkiem gen. Karola Świerczewskiego).

Oferujemy wybielacze do sumień, nie powodujące mydlenia oczu, Czysty poseł świeci przykładem, a nie musi świecić oczami - krzyczeli uczestnicy pikiety.

Polityku, jeżeli masz problem z oświadczeniem majątkowym, przyjdź do nas, wypierzemy ci wszystkie łapówki, darowizny, nieoczekiwane prezenty, walizki pieniędzy wzięte pod stołem, dyskretne konta w bankach szwajcarskich, ciche udziały w różnych firmach, interesy na żonę, z którą macie odrębność majątkową, willę osiągniętą w cudowny sposób, obrazy, biżuterię - przemawiał prowadzący pikietę, a zgromadzeni skandowali: Wypierzemy!.

Specjalne zniżki dla posłów lewicy, którzy może chcą przeprać pożyczkę moskiewską - krzyczał prowadzący. Już przeprana - odpowiedzieli zgromadzeni. Rządowi możemy przy okazji uprać dziurę budżetową - zaproponowali. (jd)

djijw2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djijw2g
Więcej tematów