Trwa ładowanie...
wielkopolskie
23-11-2016 10:23

„Miś Marcelin pomaga zwierzętom przetrwać zimę!” – czyli kolejna edycja zbiórki dla bezdomnych zwierzaków w King Cross Marcelin.

Już po raz piąty King Cross Marcelin angażuje się w pomoc dla bezdomnych zwierząt organizując zbiórkę darów na terenie galerii. Wśród prezentów mogą znaleźć się: sucha i mokra karma, środki higieniczne, żwirek, koce, ręczniki, legowiska, zabawki oraz inne akcesoria dla zwierząt.

Share
„Miś Marcelin pomaga zwierzętom przetrwać zimę!” – czyli kolejna edycja zbiórki dla bezdomnych zwierzaków w King Cross Marcelin.Źródło: mat. prasowy
d2bf3rp

Zbiórka organizowana jest przy współpracy z Fundacją Głosem Zwierząt, Eska Info oraz sklepem zoologicznym Leopardus i trwa w dniach 19.11 – 18.12.2016r. Kosz, do którego można wrzucać upominki, znajduje się w King Cross Marcelin na placu przy Media Markt.

W związku z tym, że jest to już kolejna edycja akcji, King Cross Marcelin chce pobić kolejny rekord ilości zebranych darów zachęcając ludzi do współpracy „Przyłącz się do akcji i pomóż pobić nowy rekord!”.

Kontakt dla mediów:
Magda Polaszek
mobile: +48 693 223 227
magda.polaszek@kingcross.com.pl
http://www.kingcrossmarcelin.pl/

d2bf3rp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bf3rp
d2bf3rp
Więcej tematów