Trwa ładowanie...
d44yoc1

Miłosz S. obsługiwał także inne escape roomy. Nowe informacje w Koszalina

Miłosz S., twórca escape roomu w Koszalinie przebywa w areszcie. Okazuje się, że obsługiwał także inne pokoje zagadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłosz S. jest aresztowany na trzy miesiące
Miłosz S. jest aresztowany na trzy miesiące (East News)
d44yoc1

Miłosz S. - to pierwsza osoba zatrzymana w związku z tragedią w koszalińskim escape roomie. Usłyszał zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślnego doprowadzenia do śmierci osób, które zginęły w pożarze.

Miłosz S. nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów. Jak mówią jego obrońcy Miłosza S. Wiesław Breliński i Wojciech Janus, jest zrozpaczony tym, co się stało. Obrońcy powiedzieli, że Miłosz S. "nie był w stanie odnieść się do niczego, co jest podstawą do postawionego mu zarzutu”. Dodali także, że ich klient złożył głębokie kondolencje dla rodzin ofiar. Miał także powiedzieć, że jest mu "przykro i jak bardzo nie chciał skutku, który nastąpił”.

Jak informuje RMF FM, Miłosz S. był twórcą także innych escape roomów. Miał powiadomić o tym śledczych.

d44yoc1
Źródło: East News

Tragedia w Koszalinie. Zginęło pięć nastolatek

Julia, Amelia, Gosia, Karolina i Wiktoria zginęły tragicznie w piątek tydzień temu. Miały po 15-lat, chodziły do jednej klasy w Gimnazjum nr 9 w Koszalinie. Miały spędzić godzinę w pokoju zagadek z okazji urodzin jednej z nich.

d44yoc1

Miały wyjść po odgadnięciu wszystkich zagadek. Tak się jednak nie stało. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że w poczekalni wybuchł pożar, spowodowany rozszczelnieniem butli gazowej, odcinając pracownika obiektu od możliwości udzielenia dziewczynom pomocy. Nastolatki zmarły w wyniku zatrucia tlenkiem węgla.

W czwartek zostały pochowane na koszalińskim cmentarzu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44yoc1

Podziel się opinią

Share

d44yoc1

d44yoc1
Więcej tematów