Trwa ładowanie...
deenctw

Miller prosi wyborców o większość parlamentarną dla SLD-UP

Lider SLD Leszek Miller zaapelował w czwartek do wyborców, by
pomogli koalicji SLD-UP uzyskać większość w parlamencie i rządzić
samodzielnie.

deenctw

Walczymy o każdy głos, prosimy o każdy głos. Sytuacja kraju jest poważna, wzrasta napięcie międzynarodowe i tym wszystkim wyzwaniom może stawić czoło mocny rząd, który będzie miał silną legitymację społeczną wyniesioną z wyborów, rząd, który będzie miał silne i przewidywalne zaplecze parlamentarne, czyli większość mandatów w Sejmie i większość w Senacie -powiedział w czwartek w Łodzi Miller podczas spotkania kończącego kampanię wyborczą SLD-UP.

Jego zdaniem, jeśli SLD-UP nie uzyska większości w parlamencie, to będzie on tracił czas na spory. To będzie strata czasu, a Polska tego czasu nie ma. Prosimy zatem o każdy głos, nie w interesie SLD- UP, ale w interesie przyszłości naszego kraju - mówił Miller.

Zdaniem lidera SLD, obecny rząd i ekipa odchodzi w złym stylu, w zbytnim pośpiechu i ewakuacji podejmuje decyzje kadrowe oraz dotyczące ważnych umów i kontraktów.

Zapewniamy obywateli, że jeśli wygramy i utworzymy rząd, to wszystkie te decyzje, umowy i kontrakty zostaną pieczołowicie zbadane i jeśli okaże się, że były one podejmowane ze szkodą dla interesu państwa polskiego, polskich podatników i obywateli, to ci, którzy je podejmowali, poniosą odpowiedzialność nie tylko polityczną, ale i karną - powiedział Miller. (mon)

deenctw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deenctw
Więcej tematów