Trwa ładowanie...
d2bufnm

Mieszkańcy jednego z miast, aby odebrać przesyłkę z paczkomatu muszą… Przeskoczyć płot

• Mieszkańcy gdańskiego Ujeściska, aby odebrać paczkę muszą skakać przez płot
• Cała sytuacja jest efektem sąsiedzkiego konfliktu
• Ogrodzenie paczkomatu ma 180 cm. wysokości
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkańcy jednego z miast, aby odebrać przesyłkę z paczkomatu muszą… Przeskoczyć płot
(radiogdansk.pl / Sylwester Pięta)
d2bufnm

Z niecodziennym problemem muszą zmagać się mieszkańcy Ujeścicka, w którym paczkomat został ogrodzony… wysokim na 180 centymetrów płotem. Problem powstał ponieważ właściciel sąsiedniej działki postanowił postawić płot w miejscu, gdzie można było odbierać paczki.

Urządzenie znajduje się pomiędzy dwoma marketami. Ustawiono go na terenie należącym do Rafała Wituckiego, ale frontem odwrócono do wewnętrznej ulicy, która z kolei należy do Eugeniusza Jażdżewskiego. Temu drugiemu się to nie spodobało i postanowił utrudnić odbiór paczek. Efekt jest kuriozalny.

Można się jedynie domyślać, co jest jednym z powodów montażu ogrodzenia. Eugeniusz Jażdżewski powiedział naszemu reporterowi, że za drogę i wyłożenie jej brukiem zapłacił razem ze wspólnikami przed laty ponad 300 tysięcy złotych, a teraz, pośrednio, mieliby z niej korzystać klienci paczkomatu stojącego na gruncie Rafała Wituckiego. - Ja z panem Wituckim nie chcę mieć nic wspólnego - mówi twardo Jażdżewski i proponuje, by paczkomat odwrócić tyłem do ulicy, a przodem do parkingu należącego do nielubianego sąsiada.

Właściciel posesji na której stoi paczkomat zamierza go obrócić, jak tylko skończy budować sklep na swojej działce.

d2bufnm

Podziel się opinią

Share
d2bufnm
d2bufnm
Więcej tematów