Trwa ładowanie...

Mieszkańca Warszawskiego osiedla oburzyły... rysunki kredą na chodniku

• Jednego z mieszkańców warszawskiego osiedla na Białołęce oburzyły rysunki, które namalowała kredą na chodniku mała Julia
• Mężczyzna napisał w tym celu wiadomość do rodziców dziecka
• Na serwisie Wykop.pl jeden z użytkowników zamieścił zdjęcie pozostawionej kartki z wiadomością
• W bardzo szybkim tempie cała sprawa zyskała rozgłos w internecie, a autor ogłoszenia został potępiony i wyśmiany przez internautów

Share
Mieszkańca Warszawskiego osiedla oburzyły... rysunki kredą na chodniku
Źródło: Wykop.pl / materiały prasowe dewelopera
d4392ar

W serwisie Wykop.pl użytkownik "suabo" zamieścił wpis, w którym pokazuje, jak jeden z mieszkańców osiedla na warszawskie Białołęce oburza się na "akt wandalizmu", którym mają być... kredowej rysunki na chodniku namalowane przez małą dziewczynkę.

We wiadomości skierowanej do rodziców małej Julki czytamy, że prosi rodziców, aby posprzątali ''po radosnej sobotniej twórczości córki'' i kupili jej papierowe kartki, po których będzie mogła rysować.

d4392ar

Tak wyglądała cała wiadomość do rodziców Julii:

(fot. Wykop.pl)
Źródło: (fot. Wykop.pl)

Internauci jednak szybko stanęli po stronie małej dziewczynki i jej rodziców, zauważając że pierwszy lepszy deszcz posprząta jej "haniebny akt wandalizmu". Autorowi niechlubnej wiadomości wypominają za to fakt, że chyba sam zapomniał, co to znaczy być dzieckiem, a tak poważne traktowanie nieszkodliwych rysunków małego dziecka jest przejawem czepialstwa i zbyt poważnego podejścia do życia.

d4392ar

Podziel się opinią

Share
d4392ar
d4392ar
Więcej tematów