Trwa ładowanie...
djiuzs6
Michał Kamiński u Jacka Gądka: z jakiegoś powodu PiS uważa, że Grzegorz Schetyna jest dla nich wygodny

Michał Kamiński u Jacka Gądka: z jakiegoś powodu PiS uważa, że Grzegorz Schetyna jest dla nich wygodny

Jak Kaczyński wyrzucał ludzi z partii, to przegrywał. Jak zaczął ich jednoczyć i przyjmować, to wygrał. Dziś Schetyna jest na etapie wyrzucania tych, co mu się nie podobają i notowania PO spadają, a nie rosną - stwierdził w programie "WP rozmowa" Michał Kamiński (Europejscy Demokraci).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
djiuzs6

Polityk zwrócił uwagę, że obecny lider PO Grzegorz Schetyna jest jedynym politykiem opozycji, którego "PiS nie atakuje". - Na wszystkich innych - od premier Kopacz zaczynając, PSL po drodze, o lewicy nie wspomnę, kończąc na panu Petru i panu Kijowskim kończąc - są wylewane kubły pomyj. Z jakiegoś powodu PiS uważa, że Schetyna jest dla nich wygodny - stwierdził Michał Kamiński.

Gość programu "WP rozmowa" zapewnił, że nie życzy źle Schetynie, bo to "nie on jest dziś wrogiem polskiej demokracji". Dodał też, że nie jest celem jego ugrupowania "rozbijanie PO".

djiuzs6

- PO jest trwałym bytem na scenie politycznej, jest w niej mnóstwo wspaniałych ludzi i jej dobrze życzę. Nie ja odszedłem z PO tylko mnie z niej wyrzucono. Wraz z wieloma zacnymi ludźmi i dużo bardziej zasłużonymi dla PO niż ja, bez podania żadnych przyczyn - powiedział polityk.

Jego zdaniem może to być jeden z powodów spadku poparcia dla Platformy Obywatelskiej. - Jak Kaczyński wyrzucał ludzi z partii to przegrywał. Jak zaczął ich jednoczyć i przyjmować to wygrał. Dziś Schetyna jest na etapie wyrzucania tych, co mu się nie podobają i notowania PO spadają, a nie rosną - stwierdził Michał Kamiński.

Zobacz cały odcinek programu "WP rozmowa":

djiuzs6

Podziel się opinią

Share
djiuzs6
djiuzs6
Więcej tematów