Trwa ładowanie...

Mężczyzna wyszedł z pracy i zniknął. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął Dominik Ośko, 41-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna miał wyjść z pracy, ale nie dotrzeć do domu. Nie skontaktował się z najbliższymi. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Share
Mężczyzna wyszedł z pracy i zniknął. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Źródło: pragapd.policja.waw.pl
Mężczyzna wyszedł z pracy i zniknął. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Źródło: pragapd.policja.waw.pl
dmgnu9r

41-letni mężczyzna Dominik Ośko - jak informuje Komenda Rejonowej Policji Warszawa VII - wyszedł z pracy przy ul. Solec 30 w Warszawie w nocy z 1 na 2 lutego tego roku. Od tego momentu nie ma z nim żadnego kontaktu.

Jak informuje w rozmowie z Onetem nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, mężczyzna mieszka sam, ale policję powiadomiła jego mama, która nie mogła się do niego dodzwonić. Policjanci nie zastali 41-latka w mieszkaniu na Saskiej Kępie i rozpoczęły się poszukiwania.

Telefon i dokumenty mężczyzna miał zostawić w pracy, policja nie wie, dokąd poszedł. Mężczyzny nadal nie udało się znaleźć, dlatego policja prosi o udostępnianie informacji o nim i pomoc w poszukiwaniach.

dmgnu9r

Dawid Ośko ma około 176 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, kolor włosów ciemny blond, krótko przystrzyżoną brodę, twarz pociągłą, oczy jasne (niebieskie), nos normalny, uszy normalne, przylegające, uzębienie pełne.

Wszyscy, którzy widzieli mężczyznę, wiedzą, gdzie przebywa lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego zaginięcia, proszeni są o kontakt z z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze - tel. 47 74 603-82-39 w godz. 8-16, całodobowo pod nr tel. 47 72 603 76 55 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997.

Można też przekazać informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: Onet.pl

dmgnu9r

Koronawirus w Polsce. Przybity lekarz nie ukrywał emocji w programie WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmgnu9r

Podziel się opinią

Share
dmgnu9r
dmgnu9r
Więcej tematów