Trwa ładowanie...

Mężczyzna przyjechał z ciężarną 12-latką do szpitala. Kłamał, że jego partnerka ma 20 lat

W październiku, do Centralnego Szpitala w Xuzhou, w Chinach, 40-letni mężczyzna przywiózł swoją domniemaną 20-letnią dziewczynę w ciąży. Wiek dziewczyny nie pasował jednak lekarzom do niewinnego wyglądu ciężarnej. Jak się okazało była to nastolatka, która miała zaledwie 12 lat.

Share
Mężczyzna przyjechał z ciężarną 12-latką do szpitala. Kłamał, że jego partnerka ma 20 lat
Źródło: youtube / kadr z filmu
d4j7d7w

Dziewczynka została żoną mężczyzny, o imieniu Liu, po tym jak zapłacił za nią około 30.000 juanów (ok. 18 tys. zł.). Położny w szpitalu powiedział lokalnej stacji telewizyjnej, że nawet przez chwilę nie uwierzył w to, że dziewczyna ma 20 lat. Mówił, że całkowicie nie pasowało to do jej niewinnego wyglądu. Dodatkowo personel szpitala poprosił pana Liu o dostarczenie dokumentu tożsamości ciężarnej, by udowodnić jej wiek, ale jak wiadomo nie udało mu się go dostarczyć. 12-latka została zabrana na konsultację ginekologiczną, wtedy lekarze byli już pewni, że jest ona ofiarą uprowadzenia. Dziewczyna miała całkowicie inny akcent, chwilami było wręcz trudno ją zrozumieć.

Gdy dziewczynka była badana w lekarskim gabinecie, mężczyzna z niecierpliwości wysyłał groźby w stronę lekarzy. Wtedy personel bez wahania zawiadomił o tym incydencie miejscową policję.

d4j7d7w

Podziel się opinią

Share
d4j7d7w
d4j7d7w
Więcej tematów