Trwa ładowanie...

Meghan Markle udaje ciążę, a Elżbieta II chce jej rozwodu z księciem Harrym? Problemy w rodzinie królewskiej

Meghan Markle udaje ciążę, a królowa Elżbieta II chce jej rozwodu z księciem Harrym. Kontrowersji wobec księżnej nie brakuje, a plotki nie milkną. Nie wiadomo, które z nich niosą ziarno prawdy.

Meghan Markle udaje ciążę, a Elżbieta II chce jej rozwodu z księciem Harrym? Problemy w rodzinie królewskiejŹródło: East News, fot: Aaron Chown
d1xwhvp
d1xwhvp

Meghan Markle udaje ciążę – internauci nie mają co do tego wątpliwości

Meghan Markle udaje ciążę? Takie pogłoski nieustannie pojawiają się w mediach społecznościowych. Krytycy księżnej Meghan Markle z zapartym tchem śledzą jej poczynania i wytykają błędy, a także niestandardowe zachowania.
Głównym dowodem na to, że Meghan Markle udaje ciążę ma być nagranie, na którym księżna głaszcze psa. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie wysokie obcasy oraz lekkość, z jaką Meghan wykonuje przysiad. Jak zauważają krytycy, z tak dużym brzuszkiem ciążowym wykonanie takiego ruchu jest trudne, a na dodatek niebezpieczne dla dziecka.

Z resztą sam brzuch ciążowy Meghan Markle jest jednym z głównych powodów krytyki. Jak zauważają obserwatorzy, jest on za duży, jak na szósty miesiąc ciąży, a na dodatek często zmienia swój rozmiar. Dodatkowo, jak na ciężarną Meghan Markle bardzo ciężko trzyma się za brzuch, co wydaje się być sztuczne i przesadzone. Czy księżna naprawdę udaję ciążę, a dziecko urodzi surogatka? To jedno z pytań, na które odpowiedzi szukają dziesiątki osób w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle udaje ciążę i jest w konflikcie z Elżbietą II

Nieustannych kontrowersji związanych z Meghan Markle ma mieć dość królowa Elżbieta II. Wpadki oraz łamanie protokołu z pewnością nie wpływają pozytywnie na wizerunek rodziny królewskiej. Elżbieta II, według brytyjskich tabloidów, ma dość wybryków Meghan Markle i chce jej rozwodu z księciem Harrym. Jak podaje tabloid „Globe”, Elżbieta II zaproponowała Meghan 37 milionów dolarów w zamian za rozwód z Harrym oraz jej wyjazd do USA.

Dodatkowo Meghan miałaby porzucić dziecko, które wiosną sprowadzi na świat i pozostawić je pod opieką ojca oraz reszty jego rodziny. Pytanie o relacje Meghan Markle z królową Elżbietą II, a także księżną Kate nieustannie podgrzewają atmosferę na wyspach i nie milknął nawet podczas zamieszania związanego z brexitem.

d1xwhvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xwhvp
Więcej tematów