Trwa ładowanie...
d2f3l7a
d2f3l7a

Matka zabawiała się w najlepsze, a dziecko głodowało

Pijana 44-latka, zabawiała się w najlepsze popijając alkohol, kiedy jej 8-letni syn był pozostawiony bez opieki i jedzenia. Badanie alkomatem wykazało u matki prawie dwa promile alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2f3l7a

Stalowowolscy policjanci zostali powiadomieni że w jednym z mieszkań trwa libacja alkoholowa, a wśród osób tam przebywających jest kobieta z kilkuletnim dzieckiem. Natychmiast w to miejsce udał się policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie.

- W mieszkaniu przebywało trzech mężczyzn, dwie kobiety oraz ośmioletni chłopiec. Panował tam bałagan, na stole i podłodze znajdowały się poprzewracane butelki po alkoholu, w mieszkaniu unosiły się kłęby tytoniowego dymu - poinformował rzecznik prasowy komendy Andrzej Walczyna.

Badanie alkomatem wykazało u kobiety ponad dwa promile alkoholu we krwi. Policjanci wraz z dzieckiem przewieźli ją do stalowowolskiej komendy. Chłopcem zaopiekowali się funkcjonariusze z zespołu do spraw nieletnich. Dziecko było głodne. Policjanci dali mu jeść i pić, a potem przewieźli do Domu Dziecka. Jego matka trafiła do policyjnego aresztu.

Teraz o dalszym losie dziecka zadecyduje sąd rodzinny.

NaSygnale.pl: Mord na cmentarzu: 30-latek miał poderżnięte gardło!

d2f3l7a

Podziel się opinią

Share

d2f3l7a

d2f3l7a
Więcej tematów