WP

Matka wiozła 5-latkę pod wpływem kokainy i marihuany. Zatrzymali ją antyterroryści

26-latka prowadząc auto, będąc pod wpływem narkotyków, powodowała zagrożenie na drodze S3 w Lubuskim. Obok siedziała jej córka. Niebezpieczny rajd przerwali funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych, którzy akurat jechali tą trasą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biuro Operacji Antyterrorystyczny zatrzymało kobietę prowadzącą auto pod wpływem narkotyków
Biuro Operacji Antyterrorystyczny zatrzymało kobietę prowadzącą auto pod wpływem narkotyków (Policja.gov.pl)
WP

Do zdarzenia doszło 10 stycznia, na międzyrzeckim odcinku trasy S3. Podczas realizacji na terenie województwa lubuskiego funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych zauważyli samochód, który jechał "zygzakiem". Dodatkowo zajeżdżał drogę innym pojazdom, wykonywał niekontrolowane manewry i gwałtownie hamował. Antyterroryści nie czekali na drogówkę i natychmiastowo zareagowali.

Za kierownicą siedziała nerwowa, silnie pobudzona 26-latka, a obok niej jej przestraszona, 5-letnia córka. Badanie trzeźwości nie wykazało śladów alkoholu w organizmie. Kobieta była z kolei pod wpływem kokainy i marihuany. Dziecko zostało przekazane znajomemu rodziny. 26-latka usłyszała zarzut kierowania pojazdów pod wpływem środków odurzających. Grozi jej za to kara dwóch lat więzienia.

WP

To nie przez głowę ucieka najwięcej zimna. Odpowiedź jest bardzo zaskakująca

Źródło: policja.gov.pl

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP