Trwa ładowanie...

Mateusz Morawiecki w nowym klipie rządu. Mówi o "Polsce marzeń"

- Chcę być premierem wszystkich Polaków, który dba o Polaków i z myślą o wszystkich Polakach przygotowaliśmy nową piątkę, nasz nowy program - mówi w najnowszym spocie premier Mateusz Morawiecki.

Share
Mateusz Morawiecki w nowym klipie rządu. Mówi o "Polsce marzeń"
Źródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
d3dd3pt

23 lutego, na konwencji PiS Jarosław Kaczyński zaprezentował nowe propozycje programowe ugrupowania, tzw. piatkę Kaczyńskiego. Teraz zachwalą je w spocie Kancelarii Premiera Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

- Chcę być premierem wszystkich Polaków, który dba o Polaków i z myślą o wszystkich Polakach przygotowaliśmy nową piątkę, nasz nowy program. Po pierwsze, program zwiększenia mobilności. Drugi punkt to emerytura plus. Następnym projektem 500+ na każde dziecko. Czwarty punkt jest szczególnie dla młodych. Dla wszystkich, którzy będą na umowach o pracę, na umowę zlecenie chcemy żeby podatek PIT wynosił zero. Na wszystkie ważne projekty społeczne, rozwojowe, cywilizacyjne, gospodarcze mamy środki. Nasza nowa piątka ma temu służyć, a nasza wiarygodność jest fundamentem realizacji tej piątki. Dziękuję wszystkim rodakom za zaufanie i wierzę, że z tą nową piątką będziemy tworzyć razem Polskę, która będzie Polską naszych marzeń - mówi premier klipie opublikowanym przez KPRM.

Data publikacji klipu nie jest zapewne przypadkowa. W sobotę w Jasionce o 12. rozpoczyna się konwencja regionalna PiS, w której udział weźmie prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki.

d3dd3pt

Podziel się opinią

Share
d3dd3pt
d3dd3pt
Więcej tematów