Trwa ładowanie...
d1pheco

Mateusz Morawiecki nowym królem Facebooka? "Warto czasem pośmiać się z samego siebie"

Mateusz Morawiecki od ponad tygodnia prowadzi profil w najpopularniejszym portalu społecznościowym. Tyle czasu wystarczyło mu, żeby zaskarbić sobie sympatię internetowych fanów. Premier, świadomy tworzonych z jego udziałem memów, postanowił podzielić się jednym z nich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki. (Forum)
d1pheco

Kampania przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi nabiera rozpędu, a politycy ze swoim przekazem próbują trafiać do coraz to nowych grup. Najnowsze trendy zdaje się idealnie wyczuwać Mateusz Morawiecki. W ubiegłym tygodniu polityk założył konto na Facebooku, za pośrednictwem którego kontaktuje się z wyborcami.

- Wiem, że wiele osób na Facebooku czekało, aż do Państwa dołączę. Silne państwo mierzy się nie tylko siłą gospodarki albo siłą rodzin. Silne państwo to też siła argumentów, żywa dyskusja między Polakami, którzy dzięki Facebookowi aktywnie włączają się w umacnianie demokracji nad Wisłą, w budowanie rzetelnego przepływu informacji z regionu do regionu, od osoby do osoby - pisał Mateusz Morawiecki.

"Nie opodatkuję memów"

Teraz Mateusz Morawiecki zaskoczył ponownie. Na swoim profilu udostępnił internetowego mema, którego jest głównym bohaterem. Premier próbuje ocieplić swój wizerunek i dotrzeć do młodszych odbiorców.

d1pheco

Zobacz także: Morawiecki mówi o „aferze Neumanna”. Jest riposta polityka PO

- Okazuje się, że bywam bohaterem całkiem popularnych memów. Warto było założyć profil na Facebooku także dlatego, żeby czasem pośmiać się z samego siebie - czytamy na profilu premiera. Na koniec uspokaja, że nie ma zamiaru opodatkować memów.

Według ostatniego sondażu przeprowadzonego dla ośrodka Kantar, poparcie dla Morawieckiego minimalnie spadło, jednak wciąż jego pracę dobrze ocenia 45% respondentów.

Źródło: Wirtualna Polska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1pheco

Podziel się opinią

Share
d1pheco
d1pheco