Trwa ładowanie...

Mateusz Morawiecki ruszył PiS-busem w Polskę. Założył też konto na Facebooku

"Wiadomo, nie będę na Facebooku od rana do wieczora, ale jeśli tylko nadarzy się okazja będę czytał wpisy, szukał ciekawych komentarzy i brał do serca każdą życzliwą opinię. Nawet w trakcie ważnych spotkań" - napisał premier Morawiecki na Facebooku. I zażartował sobie, wrzucając zdjęcie z królową Elżbietą.
Share
Mateusz Morawiecki zaczął się udzielać również na Facebooku
Mateusz Morawiecki zaczął się udzielać również na FacebookuŹródło: East News, Fot: Jan Graczyński
d4a0so7

"Wiem, że wiele osób na Facebooku czekało, aż do Państwa dołączę. Silne państwo mierzy się nie tylko siłą gospodarki albo siłą rodzin. Silne państwo to też siła argumentów, żywa dyskusja między Polakami, którzy dzięki Facebookowi aktywnie włączają się w umacnianie demokracji nad Wisłą, w budowanie rzetelnego przepływu informacji z regionu do regionu, od osoby do osoby" - napisał Mateusz Morawiecki.

Dalej zapewnił, że postara się znaleźć czas, aby "dzielić się tym, co myśli o przyszłości Polski, a także propozycjami dla Śląska". Premier ubiega się o mandat posła właśnie z tego okręgu. Obiecał też dzielić się swoimi pasjami niezwiązanymi z pracą. Wśród nich w formie emotikonów wymienił wyprawy do lasu, książki, piłkę i jazdę na rowerze.

"Wiadomo, nie będę na Facebooku od rana do wieczora, ale jeśli tylko nadarzy się okazja, będę czytał wpisy, szukał ciekawych komentarzy i brał do serca każdą życzliwą opinię. Nawet w trakcie ważnych spotkań. Bo każde spotkanie, nawet to na Facebooku, jest ważne, o ile ktoś mówi coś ważnego dla Polski" - zakończył premier.

Na koniec w formie żartu opublikował zdjęcie z królową Elżbietą II z początku czerwca tego roku. Wziął wtedy udział w 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. Kamery zarejestrowały, jak siedzący za monarchinią premier Polski zawzięcie korzysta z telefonu komórkowego.

d4a0so7

PiS ruszył w Polskę

- Liczymy na głosy wyborców, ale przede wszystkim liczymy się z ich głosem, dlatego jedziemy w podróż po Polsce, po to, żeby odbywać kolejne rozmowy i słuchać Polaków - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki, inaugurując objazd kraju PiS-busem w ramach kampanii wyborczej.

Z zapowiedzi partii rządzącej wynika, że w objeździe po Polsce zamierza aktywnie uczestniczyć prezes Jarosław Kaczyński, który planuje odwiedzić wszystkie okręgi w niespełna dwa miesiące.

d4a0so7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4a0so7

Podziel się opinią

Share
d4a0so7
d4a0so7
Więcej tematów