Trwa ładowanie...
legnica

Maszyna do produkcji tabletek ecstasy w mieszkaniu w Legnicy. Są zatrzymania

Policjanci zarekwirowali "tabletkarkę" - urządzenie, które w godzinę mogło wyprodukować nawet 5 tys. tabletek ecstasy. W mieszkaniu w Legnicy mundurowi natrafili również na narkotyki oraz duże ilości soli MDMA służącej do produkcji nielegalnych substancji.

Share
Maszyna do produkcji tabletek ecstasy w mieszkaniu w Legnicy. Są zatrzymania
Źródło: CBŚP
d2t85yn

Mundurowi wpadli na trop produkcji tabletek ecstasy. Szybko ustalili adres mieszkania i pojechali sprawdzić, czy to stamtąd narkotyki trafiają na lokalny rynek.

W lokalu znaleźli "tabletkarkę", tabletki ecstasy oraz znaczne ilości soli MDMA, z której można było uzyskać ponad 5,5 tysiąca porcji handlowych narkotyku.

d2t85yn

Podczas działań zatrzymano 2 osoby, którym prokurator we Wrocławiu przedstawił zarzuty dotyczące wytwarzania znacznych ilości środków psychotropowych.

Śledczy poinformowali, że zebrany materiał dowodowy był wystarczający do skierowania wniosku o tymczasowy areszt. Decyzją sądu obaj zatrzymani trafili już na 3 miesiące za kratki.

Śledztwo prowadzą policjanci z Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z prokuratorami Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji we Wrocławiu Prokuratury Krajowej. Co ważne, funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

ZOBACZ: PiS zbojkotuje Dzień Zwycięstwa w Rosji? Adam Bielan: nie możemy udawać, że nic się nie stało

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2t85yn

Podziel się opinią

Share
d2t85yn
d2t85yn
Więcej tematów