Trwa ładowanie...
d32ke5i

Maszyna do produkcji tabletek ecstasy w mieszkaniu w Legnicy. Są zatrzymania

Policjanci zarekwirowali "tabletkarkę" - urządzenie, które w godzinę mogło wyprodukować nawet 5 tys. tabletek ecstasy. W mieszkaniu w Legnicy mundurowi natrafili również na narkotyki oraz duże ilości soli MDMA służącej do produkcji nielegalnych substancji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legnica. Zatrzymani trafili do aresztu.
Legnica. Zatrzymani trafili do aresztu. (CBŚP)
d32ke5i

Mundurowi wpadli na trop produkcji tabletek ecstasy. Szybko ustalili adres mieszkania i pojechali sprawdzić, czy to stamtąd narkotyki trafiają na lokalny rynek.

W lokalu znaleźli "tabletkarkę", tabletki ecstasy oraz znaczne ilości soli MDMA, z której można było uzyskać ponad 5,5 tysiąca porcji handlowych narkotyku.

Podczas działań zatrzymano 2 osoby, którym prokurator we Wrocławiu przedstawił zarzuty dotyczące wytwarzania znacznych ilości środków psychotropowych.

d32ke5i

Śledczy poinformowali, że zebrany materiał dowodowy był wystarczający do skierowania wniosku o tymczasowy areszt. Decyzją sądu obaj zatrzymani trafili już na 3 miesiące za kratki.

Śledztwo prowadzą policjanci z Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z prokuratorami Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji we Wrocławiu Prokuratury Krajowej. Co ważne, funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

ZOBACZ: PiS zbojkotuje Dzień Zwycięstwa w Rosji? Adam Bielan: nie możemy udawać, że nic się nie stało

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32ke5i

Podziel się opinią

Share

d32ke5i

d32ke5i
Więcej tematów