Trwa ładowanie...

Masz pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy? Zadaj je!

We wtorek o godz. 15 w specjalnym wydaniu audycji wywiad z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Dudą, bezpośrednio z Pałacu Prezydenckiego. Prezydenta zapytamy m.in. o dokumenty z szafy Kiszczaka dotyczące Lecha Wałęsy, o 100 dni rządu, a także o kwestię niezależności od działań gabinetu Beaty Szydło i PiS. Czekamy również na Państwa ****[ pytania do prezydenta ]( https://www.facebook.com/wiadomosciwppl/?ref=hl )****. Najciekawsze z nich padną w trakcie programu!
Share
Andrzej Duda
Andrzej DudaŹródło: WP, Fot: Andrzej Hulimka
d3cshc5

- We wtorek 23 lutego wypada setny dzień działalności rządu PiS. Chcemy podsumować ten okres. Poświęcimy temu wszystkie wydania naszego flagowego programu publicystycznego #dziejesienazywo w tym tygodniu. Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli każdego ugrupowania reprezentowanego w Sejmie. Spotkamy się też, co nas wyjątkowo cieszy, z Prezydentem Andrzejem Dudą - mówi Krzysztof Jurowski, Dyrektor Wydawniczy w Grupie WP. - Specjalnie wydanie programu nadawać będziemy na żywo we wtorek o 15:00 z Sali Kryształowej Pałacu Prezydenckiego - dodaje.

Masz pytanie, które chciałbyś zadać prezydentowi Andrzejowi Dudzie za pośrednictwem Wirtualnej Polski? Możesz to zrobić wchodząc na profilWiadomości Wirtualnej Polski na Facebooku. Zapraszamy!

ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI PROGRAMU

 (Infografika: WP / Marta Sitkiewicz)
Źródło: (Infografika: WP / Marta Sitkiewicz)
d3cshc5

Podziel się opinią

Share
d3cshc5
d3cshc5
Więcej tematów