Trwa ładowanie...
d3ssxak
d3ssxak

Mastalerek: pokazaliśmy dowody na fałszowanie wyborów, będziemy mieć mężów zaufania w każdej komisji

- Dowody na sfałszowanie wyników wyborów samorządowych przedstawiliśmy w sądach i jeszcze trwają postępowania - mówi rzecznik PiS Marcin Mastalerek w programie "Z każdej strony". - Tworzymy korpus ochrony wyborów, będziemy chcieli mieć mężów zaufania, także członków komisji obwodowych, we wszystkich komisjach - wyjaśnia Mastalerek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ssxak

Rzecznik PiS odnosi się również do publikacji Jürgena Rotha na temat katastrofy smoleńskiej. Niemiecki dziennikarz pisze w swojej nowej książce m.in. o notatce niemieckiego wywiadu (BND), według której jedno ze źródeł wywiadowczych twierdziło, że komórka FSB w Połtawie dokonała w Smoleńsku zamachu. Drugie ze źródeł miało informować, że zamach zlecił polski polityk. Rzecznik BND zaprzeczył, że taka notatka istniała.

- Do tej pory w Europie Zachodniej był pewien mur milczenia, który teraz zostanie przełamany. Pan Jürgen Roth to nie jest osoba anonimowa w Niemczech, to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy śledczych - mówi Mastalerek.

Polecamy pierwszą część wywiadu: Marcin Mastalerek o stenogramach ze Smoleńska: pseudoekspertyza, wrzutka do kampanii wyborczej

d3ssxak

Podziel się opinią

Share
d3ssxak
d3ssxak