Trwa ładowanie...
d4aoc3f
d4aoc3f

Marzena Okła-Drewnowicz (PO) w #dziejesięnażywo o roku rządu PiS: to nie był dobry rok. Czarnecki o PO: to nie będzie gabinet cieni, tylko cień gabinetu

Niestety, nie mam dobrych informacji. To nie był dobry rok dla polskiej demokracji i gospodarki. Program 500+ jest w części udany, ale tylko w części, bo niektóre rodziny nie otrzymują tej pomocy i są wykluczone - powiedziała Marzena Okła-Drewnowicz (PO) w #dziejesięnażywo. Europoseł PiS Ryszard Czarnecki naigrywał się z gabinetu cieni PO. - Słyszałem, jak się ludzie śmieją, że to nie będzie gabinet cieni, tylko cień gabinetu - stwierdził polityk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4aoc3f

Politycy podsumowali pierwszy rok rządu Beaty Szydło. - Rok temu Polska była największym beneficjentem środków unijnych, dziś te pieniądze są marnotrawione. Samorządy boją się je wydawać, żeby nie zawitało do nich CBA - mówiła w #dziejesięnażywo Marzena Okła-Drewnowicz (PO).

Z tym poglądem nie zgadzał się europoseł PiS Ryszard Czarnecki. - Wkrótce do Polski zawita komisja budżetu Parlamentu Europejskiego, żeby sprawdzić, czy poprzedni rząd dobrze wydał 5 miliardów złotych na koleje - zauważył polityk.

- Kontrola PO nad rządem? Słyszałem jak się ludzie śmieją, że to nie będzie gabinet cieni, tylko cień gabinetu. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi, jeśli PO chce krytykować, niech krytykuje - ironizował Czarnecki, komentując informacje o tym, że Platforma Obywatelska tworzy gabinet cieni, na czele którego ma stanąć Grzegorz Schetyna.

d4aoc3f

Podziel się opinią

Share

d4aoc3f

d4aoc3f
Więcej tematów