Trwa ładowanie...

Marta i Jarosław Kaczyńscy odwiedzili groby bliskich. Internautów oburzył jeden fakt

Zdjęcia z wizyty prezesa PiS i jego bratanicy na cmentarzu opublikował "Fakt". Uwagę internautów zwrócili ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego.

Share
Marta i Jarosław Kaczyńscy odwiedzili groby bliskich. Internautów oburzył jeden faktŹródło: PAP, fot: Stanisław Rozpędzik
d3d4v7g

Jarosław Kaczyński wraz z bratanicą Martą Kaczyńską, zgodnie ze świąteczną tradycyją, udali się w Wielką Sobotę do kościoła ze święconką. Następnie, jak informuje dziennik "Fakt", odwiedzili groby bliskich. Nie byłoby w tej informacji nic szczególnego, gdyby nie ochroniarze prezesa PiS uwiecznieni na zdjęciach.

Internauci wyłapali, że zajmowali się nie tylko ochroną. "To już tradycja. Ochroniarze opłacani z partyjnej kasy #PIS (80 tys zł miesięcznie), robią za sprzątaczki na grobach rodziny prezesa" - wytknął jednen z nich.

Choć nie ma jednoznacznych dowodów, że to faktycznie ochroniarze opłacani z pieniędzy partyjnych, a nie przez samego prezesa, to jednak internauci nie mają wątpliwości. Ich zdaniem to jeden z powodów, żeby odejść od finansowania partii politycznych z budżetu państwa.

d3d4v7g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d4v7g
d3d4v7g
Więcej tematów