Trwa ładowanie...
d2sstz3

Marsz Równości w Białymstoku. Nowe wizerunki poszukiwanych opublikowane przez policję

Tydzień po Marszu Równości w Białymstoku funkcjonariusze wciąż publikują wizerunki osób, które mogły naruszyć prawo. Podlaska policja zaprezentowała zdjęcia trzech mężczyzn i prosi o pomoc w ich rozpoznaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białystok. Po Marszu Równości policja publikuje wizerunki trzech poszukiwanych mężczyzn
Białystok. Po Marszu Równości policja publikuje wizerunki trzech poszukiwanych mężczyzn (Policja.gov.pl)
d2sstz3

Marsz Równości w Białymstoku przeszedł ulicami stolicy Podlasia 20 lipca. Przemarsz uczestników pochodu kilkukrotnie próbowali zablokować kontrmanifestanci. Członkowie marszu zostali obrzuceni jajkami, butelkami, petardami, kamieniami czy kostką brukową. Po wydarzeniach zatrzymano 77 osób, zidentyfikowano również 104 osoby, które brały udział w burdach.

Powołano również specjalny zespół funkcjonariuszy, który przeszukuje kolejne nagrania z marszu w celu ustalenia wizerunku sprawców. Na swoich stronach policja opublikowała zdjęcia kilkunastu osób podejrzewanych o naruszenia prawa. W sobotę, tydzień po wydarzeniach w Białymstoku, zaprezentowano fotografie kolejnych trzech mężczyzn.

d2sstz3

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu tożsamości osób, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku lub pod numerem telefonu 85 745 59 97. Na zdjęciach umieszczono numery, które mają ułatwić identyfikację. Funkcjonariusze podziękowali wcześniej za wszystkie informacje, które umożliwiały im ustalenie tożsamości podejrzanych.

Zobacz także: Miller podpowiada opozycji, jak wygrać z PiS

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2sstz3

Podziel się opinią

Share
d2sstz3
d2sstz3
Więcej tematów