Trwa ładowanie...

Manuela Gretkowska o abp Marku Jędraszewskim. "Ubiera się jak drag queen w karnawale"

Nie gasną echa wypowiedzi abpa Marka Jędraszewskiego, który wzywał do walki z "tęczową zarazą". Do tych słów odniosła się teraz pisarka Manuela Gretkowska. Jej zdaniem arcybiskup sam ubiera się jak "drag queen w karnawale". Dodaje też, że "Chrystus był transseksualny".
Share
"Drag queen w karnawale". Gretkowska o abp Jędraszewskim
"Drag queen w karnawale". Gretkowska o abp JędraszewskimŹródło: East News/Facebook
dfoujqe

Krakowski metropolita abp. Marek Jędraszewski podczas homilii w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nawiązał do współczesnej sytuacji w Polsce. - Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły - powiedział w kazaniu. Po czym dodał: "nie czerwona, a tęczowa".

Na te słowa zareagowała Manuela Gretkowska. Swój wpis na Facebooku rozpoczęła od słów: "Chrystus był transseksualny".

dfoujqe

"Ubrany jak drag queen w karnawale"

Dalej pisze: "Jędraszewski uważa, że symboliczne słowa Biblii trzeba traktować jak certyfikat nieomylności: "Człowiek został stworzony na obraz Boga i Boże podobieństwo, jako kobieta i mężczyzna”. Pewnie mężczyzna na obraz, a kobieta zaledwie na podobieństwo, przecież różni się genetycznie od facetów. Dlatego nie ma kobiet kardynałów, a celibat chroni kler przed kopulowaniem z małpami. Małpy ( szympans to prawie 99% ludzkich genów) nie mają ludzkich praw poza Hiszpanią, tak jak kobiety według Kościoła, nie mają prawa decydować o sobie. Watykan sądzi, że te stworzone na podobieństwo człowieka żeńskie istoty są w leasingu u mężczyzn, decydujących o ich wykorzystaniu".

"- I uważa się, że to od naszego wyboru zależy to, czy będziemy kobietą czy mężczyzną - mówi Jędraszewski ubrany jak drag qeen w karnawale" - napisała Gretkowska.

Jej zdaniem "głoszenie teorii o przypisaniu do płci przypomina średniowiecze". "Chłop na zawsze chłopem, baba ze wsi babą, bo Bóg tak ustanowił, a nad nimi pana feudalnego. I żadnych transferów" - dodaje.

dfoujqe

"Chrystus był kobietą genetycznie"

"Watykan jest przekonany, że Jezus był mężczyzną. Nikt tego nie obali eksperymentalnie, bo zabrał ze sobą materiał genetyczny do Nieba. Ale będąc boskim człowiekiem, prototypem uniwersalnego człowieczeństwa, posiadał pewnie chromosomy XX, żeby było sprawiedliwie. Z wyglądu syn XY, z testów genetycznych córka XX. Tacy mężczyźni mają kobiecą sylwetką ( te długie włosy), cechy charakteru przypisywane kobietom (ta łagodność) i są bezpłodni (nie miał potomstwa). Jezus Chrystus był na pewno kobietą genetycznie, a więc transgenderowcem" - twierdzi Gretkowska.

"Może miał geny XXY, takie też dość często występują. Nie siał wrogiej ideologii LGBT, bo w jego czasach socjal i mental był z naszego punktu widzenia przestarzały. Ale kochał wszystkich i niósł w swoim DNA dobrą nowinę dla przyszłych pokoleń. Jeśli Chrystus wróci, w co wierzą podobno Jędraszewski i Rydzyk, to przyjdzie w chwale swojej transseksulaności, prawdziwej natury człowieka. I skończy się piep... patriarchalnych dziadów. Zamkną się, tam gdzie sobie wymarzyli, w piekle, nienawiści" - podsumowała.

ZOBACZ TEŻ: Jędraszewski o LGBT. Oburzenie. Dominikanin chce jego dymisji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfoujqe

Podziel się opinią

Share
dfoujqe
dfoujqe
Więcej tematów