Trwa ładowanie...
d2mv1sw

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak z różańcem na kontrmanifestacji

Małopolska kurator światy Barbara Nowak wzięła udział w kontrmanifestacji przeciwko demonstracji środowisk LGBT w Krakowie. Z różańcem w dłoni wyrażała swój sprzeciw wobec haseł wznoszonych przez uczestników drugiego wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsz Równości w Krakowie. Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak z różańcem
Marsz Równości w Krakowie. Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak z różańcem (Twitter)
d2mv1sw

Barbara Nowak jest znana ze swojego krytycznego stanowiska wobec środowisk LGBT. Małopolska kurator oświaty często dzieli się swoimi opiniami na ich temat w mediach społecznościowych, nierzadko wzbudzając spore kontrowersje.

Małopolska kurator oświaty z różańcem w dłoni przeciwko LGBT

Barbra Nowak pojawiła się na demonstracji środowisk LGBT na krakowskim Rynku Głównym. Manifestacja została zorganizowana w miejsce "Marszu Równości", który miał odbyć się w marcu, ale został odwołany z powodu ogłoszenia sytuacji epidemicznej w Polsce.

d2mv1sw

Uczestnicy demonstracji wyposażeni w tęczowe flagi i parasole wznosili transparenty z hasłami nawołującymi do równouprawnienia i zaprzestania nienawiści. Wśród nich znalazło się np.: "Wolność, Równość, Tolerancja".

Do zgromadzenia dołączyła grupa kontrmanifestantów, wśród których znalazła się również Barbara Nowak. Wyposażeni w różańce i krzyże wyrażali swój sprzeciw wobec idei głoszonych przez środowiska LGBT.

Koronawirus w Polsce. Sprawdziliśmy, jak wygląda powrót do szkoły w czerwonej strefie

Małopolska kurator oświaty kontra LGBT

Twitter Barbary Nowak jest pełen wpisów poświęconych jej opiniom na temat środowisk LGBT. Wielokrotnie wyrażała swój sprzeciw wobec przyjęcia przez władzę Warszawy "Karty LGBT+", twierdząc, że jest to dokument promujący zachowania pedofilskie i seksualizujący dzieci.

Zabierała również głos w sprawie głośnego zatrzymania Margot, krytycznie wypowiadając się o osobach solidaryzujących się z transseksulaną aktywistką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mv1sw

Podziel się opinią

Share
d2mv1sw
d2mv1sw
Więcej tematów