Trwa ładowanie...
dvui2mg
25-01-2015 10:21

Małgorzata Kidawa-Błońska: to jest cios dla Ewy Kopacz

- To jest cios, jeżeli najbliższe otoczenie dopuszcza się takich rzeczy - uważa Małgorzata Kidawa-Błońska, pytana o dymisje najbliższych współpracowników Ewy Kopacz. - Ale Ewa Kopacz świetnie sobie radzi w kryzysowych sytuacjach - dodaje.

dvui2mg
dvui2mg

Innego zdania jest Zbigniew Ziobro. - Zły dobór własnego gabinetu dyskwalifikuje umiejętności polityczne prezesa Rady Ministrów - uważa lider Solidarnej Polski - Jeżeli pani premier nie potrafi dobrać sobie współpracowników, to znaczy, że nie ma umiejętności dokonywania wyboru - powiedział Ziobro.

W czwartek z funkcji rzecznika rządu zrezygnowała Iwona Sulik, w tym też dniu premier Kopacz przyjęła jej dymisję. Sprawa miała związek z publikacją dziennika "Fakt", który napisał, że Sulik w 2014 r., pracując u Ewy Kopacz, która była wówczas marszałkiem Sejmu, prowadziła szkolenia z występów medialnych dla opozycji; jednym z posłów, których miała szkolić Sulik, był Przemysław Wipler (niezrz.).

Do dymisji podali się także szef doradców premier Adam Piechowicz i dotychczasowa szefowa gabinetu Kopacz, Jolanta Gruszka.

dvui2mg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvui2mg
Więcej tematów