Trwa ładowanie...
d3ynl5h

Makabryczna zbrodnia pod Szczecinem. Zamordowali znajomego, potem usmażyli i zjedli

Sąd zdecydował o areszcie dla czterech mężczyzn, którzy podczas domowej imprezy zamordowali swojego znajomego. Okoliczności tej zbrodni są makabryczne. Mężczyźni poćwiartowali swoja ofiarę, a potem usmażyli i zjedli części jego ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejrzani ws. makabrycznej zbrodni zostali tymczasowo aresztowani
Podejrzani ws. makabrycznej zbrodni zostali tymczasowo aresztowani (Shutterstock.com)
d3ynl5h

O tej wstrząsającej zbrodni, której dokonano kilka tygodni temu w okolicach Szczecina, informuje portal polskatimes.pl.

- Faceci spotkali się na imprezie, która skończyła się makabrą. Skąd im przyszło do głowy coś takiego?! - zastanawia się informator polskatimes.pl. - Czyżby chcieli naśladować filmowego Hannibala Lectera z thrillera „Milczenie owiec”? Jak można wpaść na coś takiego, by zjeść ludzkie mięso?! - dodaje.

d3ynl5h

Na razie niewiele wiadomo o tej przerażającej zbrodni. Ofiara i jej oprawcy znali się. Brali udział w we wspólnej imprezie. Nie wiadomo, dlaczego zabili znajomego, ani dlaczego postanowili zjeść części jego ciała.

Czterech mężczyzn osadzono, za zgodą sądu, na trzy miesiące w areszcie. Każdy z nich trafił do innego zakładu. Jak informuje polskatimes.pl są pod opieką psychologów.

Portal przypomina, że zgodnie z Kodeksem karnym kanibalizm traktowany jest jako znieważenie zwłok, za co grozi grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat.

d3ynl5h

Za zabójstwo grozi mężczyznom od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Źródło: polskatimes.pl

Podziel się opinią

Share

d3ynl5h

d3ynl5h
d3ynl5h
Więcej tematów