Trwa ładowanie...

Kanibale z Rosji zatrzymani, grasowali prawie 20 lat. Mieli przepis na "ludzką głowę w pomarańczach"

W Krasnodarze zatrzymano "małżeństwo kanibali". Aresztowana para może odpowiada za śmierć nawet 30 osób. Ale najbardziej wstrząsające są szczegóły ich działalności. W mieszkaniu znaleziono 8 worków szczątków, setki zdjęć potraw z ludzi oraz przepis kulinarny na "ludzką głowę w pomarańczach".

Share
Kanibale z Rosji zatrzymani, grasowali prawie 20 lat. Mieli przepis na "ludzką głowę w pomarańczach"
Źródło: Twitter, Fot: WP
d23ni9w

Nadal nie możemy w to uwierzyć, ale informacje o parze kanibali zostały już potwierdzone przez miejscową policję. Szczegóły przekazała z kolei rosyjska agencja RIA Novostii.

Dimitrij Bakszejew oraz jego żona Natalia, wpadli przez przypadek. Zgubili telefon, na którym zostały zdjęcia mężczyzny pozującego z odciętą kobiecą głową.

d23ni9w

Komórkę znaleźli robotnicy, którzy natychmiast wezwali policję. Dzięki działaniom śledczych odnaleziono zwłoki oraz ustalono dane Dimitrija Bakszejewa.

Kanibale przyznali się do 30 morderstw dokonanych od 1999 roku

Para mieszkała hostelu Wojskowej Akademii Lotniczej, należącej do rosyjskiego Ministerstwa Obrony. Pracowali jako personel pomocniczy. Ona jako pielęgniarka, on jako budowlaniec.

Sąsiedzi nieustannie skarżyli się na nieprzyjemny zapach, który dochodził z ich pokoju. Kilkakrotnie próbowali nawet wejść do środka, ale para reagowała agresją.

d23ni9w

W końcu policja zatrzymała małżeństwo kanibali i dokonała rewizji mieszkania. Para przyznała się do 30 morderstw dokonanych od 1999 roku. Odurzali swoje ofiary narkotykami, a potem zjadali. Kolekcjonowali również ludzkie skóry.

Szokujące znaleziska

To, co policja znalazła w mieszkaniu, jest szokujące. Odkryto 8 toreb z zamrożonymi częściami ciał, 19 pozostałości ludzkiej skóry, setki zdjęć z potrawami z ludzi oraz nagranie wideo z "lekcją dla kanibali.

Dwa przepisy szczególnie utkwiły śledczym w pamięci. To "ludzka głowa w pomarańczach" oraz "świąteczny obiad". Odnaleziono również słoiki z zamarynowanymi dłońmi.

d23ni9w

Śledztwo policji trwa, policja sprawdza DNA znalezionych szczątków. Opinia publiczna w Rosji jest w szoku.

Roboty zabójcy. Zobacz wideo

d23ni9w

Podziel się opinią

Share
d23ni9w
d23ni9w
Więcej tematów