Trwa ładowanie...
d28sm3u

Magdalenę Ogórek wyproszono ze sklepu. Powód? Praca w TVP

Wyznanie Magdaleny Ogórek o wyproszeniu ze sklepów można było usłyszeć na antenie TVP Info. Podobno sprzedawcy stwierdzili, że nie obsługują dziennikarzy telewizji publicznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Ogórek, była kandydatka na prezydenta RP
Magdalena Ogórek, była kandydatka na prezydenta RP (East News)
d28sm3u

Była kandydatka na prezydenta Polski z listy SLD Magdalena Ogórek obecnie pracuje jako dziennikarka w telewizji publicznej - współprowadzi program "W tyle wizji" i "O co chodzi". W trakcie jednego z programów na antenie TVP Info mogliśmy się dowiedzieć, że ta rola naraziła ją na szykany. Ogórek wyznała, że została wyproszona z trzech warszawskich sklepów. Ich pracownicy mieli powiedzieć, że nie obsługują ludzi współpracujących z TVP.

Ogórek nawiązała do sytuacji także na swoim koncie na Twitterze. Napisała: "Nie mówiłam tego wcześniej, bo nie użalam się nad sobą. Ale przy takiej eskalacji przemysłu pogardy sądzę, że trzeba o tym powiedzieć".

d28sm3u

Internauci sugerują, że kobieta powinna podać nazwy sklepów. Znaleźli się jednak również tacy, którzy postępowanie sprzedawców chwalą - cieszą się, że ludzie nie godzą się obsługiwać "wykonawców partynej propagandy".

ZOBACZ WIDEO: Ogórek zastawiła samochód zaparkowany w miejscu dla niepełnosprawnych

d28sm3u

Podziel się opinią

Share

d28sm3u

d28sm3u
Więcej tematów