Trwa ładowanie...
dpyjisq

Madeleine MCCann. Przełom w śledztwie. Świadek obciążył zeznaniami Christiana B.

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann jest bliska rozwiązania. Jeden ze świadków obciążył w swoich zeznaniach podejrzanego Christiana B. - To tego mężczyznę tam widziałem - powiedział świadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginięcie Madeleine McCann. Przełom w śledztwie
Zaginięcie Madeleine McCann. Przełom w śledztwie (ONS)
dpyjisq

Zaginięcie Madeleine McCann. Kluczowe zeznania świadka

Kluczowy świadek Madeleine McCann zidentyfikował podejrzanego Christiana B. jako mężczyznę, którego widział, gdy ten kręcił się pod wynajmowanym pokojem rodziców dziewczynki. Po pokazaniu zdjęcia pedofila, zeznająca Brytyjka powiedziała, że to był ten mężczyzna. To przełom w śledztwie w sprawie zaginięcia Madeleine McCann.

Od kilku lat śledztwo w tej sprawie prowadzi niemiecka prokuratura. Głównym podejrzanym jest pedofil, który mieszkał w tamtym czasie w pobliżu wynajmowanego przez rodzinę McCann apartamentu. Dziewczynka zaginęła 3 maja 2007 roku. Do dziś jej nie odnaleziono.

dpyjisq

Zaginięcie Madeleine McCann. Christian B. podejrzany

Kobieta, która potwierdziła, że widziała Christian B., jest przez prokuraturę uznawana jako wiarygodny świadek. Jej zeznania świadczą o rażących pomyłkach ze strony policji.

Z kolei portugalscy śledczy twierdzą, że nazwisko i pochodzenie Christiana B. były znane policji od początku sprawy. - Pokazano jego zdjęcie przynajmniej jednemu świadkowi, który zidentyfikował go jako podejrzanego - przekazał śledczy, którego cytuje "The Sun".

Niemiecka gazeta "Der Spiegel" donosi, że już w 2013 roku detektywi zidentyfikowali Christiana B. jako głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann, ale zignorowała to Federalna Policja Kryminalna Niemiec.

dpyjisq

Zobacz wideo: "Niepojęte". Drwiny PiS ze zdjęcia na profilu Donalda Tuska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dpyjisq

Podziel się opinią

Share

dpyjisq

dpyjisq
Więcej tematów